به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب | سئو سایت در گذر زمان

روش های اجرای سئو سایت نسبت به گذشته تغییر محسوسی داشته است در گذشته هدف بهینه سازی و سئو سایت ها ایجاد ترافیک و بالا بردن بازدید کنندگان بود .

ولی امروزه این بخش تغییر داشته است و بیشتر بر برندسازی و ارتباط بیشتر به شکل روابط دوستانه با کاربر می باشد به این حالت که سایت به شکلی طراحی می شود که کاربران ارتباط بهتری با آن برقرار کرده و به روش های جدید، بازه کاری فعالیت شرکت به شکل داستان گونه بیان می گردد. رنکینگ نشان دهنده ای جهت موفقیت یک سایت می باشد ولی نمی تواند هدف غایی یک سایت باشد.

دریافت خدمات مشاوره کسب و کار

در گذشته بیشتر تمرکز سئو کاران در گذشته جهت سئو سایت بر روی بیشتر کردن بازدید کنندگان توسط موتورهای جستجو گر بود اما امروزه بیشتر دغدغه سئوکاران جذب بازدید کننده از سایت های ارتباطی و هم چنین شبکه های اجتماعی می باشد.

در گذشته سئوکاران تنها با داشتن چند فن و تکنیک می توانست به کار بهینه سازی سایت بپردازد ولی اکنون سئوکاران باید اطلاعات لازم جهت برندسازی نیز بر بخش های تکنیکی فرا بگیرند و در کار خود اجرا کنند.

پیش‌تر محتوای سایت به شکلی طراحی می شد که بیشترین میزان کلیک و بازدید را جهت وب سایت به همراه بیاورد ولی اکنون بیشترین هدف سئوکاران ایجاد درآمد با سئو سایت می باشد با تولید مطالب درآمد کسب کردن هدف سئوکاران جدید می باشد.

در گذشته سایت ها جهت موتورهای جستجو و عنوان ها برای کلمات کلیدی بهینه می گردید ولی امروزه سایت ها جهت کاربران و مطالب با توجه به مقدار ایجاد حس وایجاد روابط بیشتر با کاربر بهینه می گردد.

برند سازی بیشترین بحث سئو سایت در گذر زمان

قبلا برند سازی به شکل شخصی ماهیت نداشت و تمام برند سازی براساس نام شرکت دیده می شد ولی امروزه برندسازی براساس هویت شخصی افراد نیز قابل اجرا است و به اندازه برندهای شرکت نیز دارای اعتبار است.

دکترعلی قوامی | منتور کسب و کارحتما بخوانید: 5 نکته در مورد انتخاب عنوان وب سایت

در گذشته جهت سئو سایت و تبادل و خرید لینک و هم چنین اضافه نمودن وب سایت به سایت اصلی شما باید رنک سایت افزوده می شد ولی امروزه این کار با بلاگ ها به شکل موثری نیز قابل انجام شدن می باشد.

در گذشته در صورتی که مقاله از نظر تکنیکی سئو سایت دارای مقاله و محتوای خوبی می بود مناسب تشخیص داده می شد ولی امروزه باید مطالب و مقاله های مفید و مناسب کاربران سایت گردد. سئو سایت و بهینه سازی در سال 2014 به شکل امروزی خود تبدیل شد و تغییر ماهیت داد.

دکتر علی قوامی
دکتر علی قوامی
دانش‌آموخته دکترای تخصصی (PhD) کارآفرینی فناوری، بنیانگذار و مدیر گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد با بیش از ۲۰ سال تجربه بعنوان کوچ، مدرس، مشاور و منتور در حوزه‌های مختلف راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار در ۱۵ کشور جهان هستم. در تلاشم تا تجربیات ذی‌قیمت خود را با شما دوستان عزیزم به اشتراک گذارم.
پیشنهاد بر اساس سلیقه شما

مسیریابی تحصیلی - شغلی (آنلاین)

تست شغلی به آزمون روانشناسی گفته می شود که فرد با توجه به پاسخگویی به سوالات در انتها بهترین شغلی که می تواند در آن موفق باشد را معرفی می کند.

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور