به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مزرعه کارآفرینی ساکوراد

مرکز شتابدهی و حمایت از کارآفرینی

امروزه افراد خلاقی هستند که ایده‌هایی تجاری در ذهن خود داشته و کارآفرینان زیادی نیز وجود دارند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند اما تمکن مالی لازم جهت راه اندازی و توسعه کسب و کار خود را ندارند.

در مقابل مخترعان، ایده‌پردازان و کارآفرینان، جمع کثیری نیز از افراد جویای فرصت‌های سرمایه‌گذاری و یا شراکت در ایده‌های استارتاپی و یا کسب‌وکارهای سودده می‌باشند. مزرعه کارآفرینی ساکوراد بستری است برای پشتیبانی از ایده‌های استارتاپی و پلی است میان ایده‌پردازان، مخترعان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران.

بنابراین، هر کجای مسیر کسب و کار هستید، از ایده خام تا یک شرکت بالغ، به ما بپیوندید. در مزرعه کارآفرینی ساکوراد با فراهم آوردن جذب سرمایه‌گذار، مشاوره و آموزش میزبان شما عزیزان هستیم.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

از ایده تا توسعه کسب و کار در کنارتان هستیم

فرایند پذیرش ایده تا پساشتابدهی

گام اول

پذیرش ایده

گام دوم

ارزیابی ایده

گام سوم

پیش‌شتابدهی

گام چهارم

شتابدهی

گام پنجم

استراتژی خروج

گام ششم

پساشتابدهی

پیش شتابدهی استارت آپ

پس از پذیرش اولیه، گروه ارزیابی علمی ساکوراد تعیین می‌نماید که مرحله رشد تیم استارتاپ در چه جایگاهی است و درصورتی‌که استارتاپ در مراحل اولیه رشد باشد، وارد مرحله پیش‌شتابدهی شده و از خدمات این دوره بهره‌مند می‌شود.

در دوره پیش‌شتابدهی گرفتن مجوزهای لازم نظیر دانش‌بنیان شدن، ثبت شرکت و … انجام می‌شود و سپس از طریق تحقیقات بازار و تیم‌سازی، به استارتاپ کمک می‌کنیم تا به ساخت محصول اولیه (MPV) برسد.

پیش شتابدهی
شتابدهی استارتاپ

شتابدهی استارت آپ

تیم‌های استارتاپی پذیرش شده در مزرعه کارآفرینی ساکوراد پس از طی دوره پیش‌شتابدهی یا بلافاصله بعد از پذیرش اولیه با تأیید گروه ارزیابی تیم علمی ساکوراد، وارد دوره شتابدهی می‌شوند.

در دوره شتابدهی، استراتژی‌های اصلی ورود به بازار با مشاوره و آموزش‌ توسط متخصصین صاحب‌نام ساکوراد شروع شده و تمام امکانات برای یک ورود قوی به بازار، مهیا خواهد شد. در این دوره علاوه بر فراهم کردن کوچینگ و منتورشیپ، شبکه‌سازی لازم برای جذب سرمایه‌گذاران، تأمین کنندگان و … انجام می‌شود.

پساشتابدهی استارت آپ

یک تیم استاتاپی بالغ که اکنون به شکل یک شرکت مستقل در آمده و وارد بازار شده است، برای بقا و کسب حداکثر سهم بازار، هنوز نیاز به مشاوره و تحقیقات بازار دارد. بنابراین در مزرعه کارآفرینی ساکوراد تیم‌های استارتاپی را به حال خود رها نکرده و پس از ورود به بازار هم از خدمات منتورشیپ و تحقیقات بازار مزرعه ساکوراد بهره‌مند می‌شوند.

پساشتابدهی

استارت‌آپ هستید؟

ابتدا ایده‌هایتان را از ابعاد مختلف ارزیابی کرده و سپس ایده‌تان را پرورش می‌دهیم

منتور هستید؟

خیلی‌ها به حضور شما نیاز دارند، برای اشتراک تجارب و توانمندی‌هایتان با ما همراه باشید

سرمایه‌گذار هستید؟

با سرمایه‌گذاری در تیم‌های استارتاپی، هم از جوانان نخبه حمایت کنید و هم سرمایه خود را افزایش دهید

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور