0

دیگه نیازی به پرداخت هزینه جلسات طولانی نیست؟!​

با ساکوراد، فقط بازای هر دقیقه مشاوره که میگیری، هزینه پرداخت کن!​

کلینیک تخصصی مشاوره کسب و کار (Business Counseling Clinic)

از کسب و کارهای کوچک خانگی گرفته تا شرکت‌ها و مدیران آنها، همه و همه برای افزایش طول عمر کسب و کار خود، نیازمند مشاوره و راهنمایی می‌باشند.
بعبارت دیگر؛ همه‌ی ما انسان‌ها چه در زمینه‌ی مسائل شخصی و چه کاری، بارها و بارها نیازمند کمک و راهنمایی افراد باتجربه برای انتخاب درست و بهینه هستیم. انتخاب‌هایی که ممکن است مسیر زندگی ما را کاملاً تغییر دهند؟!
چراکه امروزه به دلیل پیچیده شدن ماهیت کسب و کارها و درهم تنیدگی نکات و مباحث مختلف با یکدیگر، نیاز به مشاوره‌ تجاری صدچندان گردیده است که همین نیازمندی، فلسفه‌ی اصلی شکل‌گیری «گروه کسب و کار ساکوراد» در سال ۱۳۹۲ بود.

از جمله خدماتی که در گروه کسب و کار ساکوراد به پشتوانه مشاوران و متخصصان زبده و مجرب به ایده‌پردازان، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سایر فعالان اقتصادی ارائه می‌شود؛ ارائه خدمات مشاوره، منتورینگ و کوچینگ در کلیه حوزه‌های کسب و کار و به تمامی روشهای حضوری، تلفنی و آنلاین در اقصی نقاط ایران و جهان می‌باشد. 

مشاوران هر یک از حوزه‌های تخصصی، افراد خبره‌ای هستند که رزومه و صلاحیت آنها جهت ارائه مشاوره تخصصی کسب و کار (Business Consulting) به تایید گروه ساکوراد رسیده است. تلاش کرده‌ایم تا در هر بخش چندین نفر از افراد خبره به عنوان مشاور حضور داشته باشند.
جهت ثبت درخواست مشاوره تخصصی کسب و کار از اعضای علمی مجرب ساکوراد، فرم مربوطه را در صفحات هریک از مشاوران تکمیل و ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت و به منظور هماهنگی زمان مشاوره تخصصی کسب و کار، با شما تماس بگیرند.

۱

متخصص مدنظر خود را از فهرست اعضای علمی ساکوراد انتخاب کنید

۲

اطلاعات خود را در فرم تعبیه شده در صفحه مشاور مربوطه، به دقت وارد کنید

۳

پس از انتخاب نوع و مدت مشاوره، هزینه را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت کنید

۴

تیم پشتیبانی ساکوراد جهت هماهنگی تاریخ و ساعت مشاوره، با شما تماس میگیرد

۵

از طریق کانال ارتباطی اعلام شده، از متخصص مدنظر خود مشاوره بگیرید

اعضای علمی ساکوراد