به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سوالات متداول (FAQs)

سوالات متداول (FAQs)

سوالات متداول (FAQs) مرتبط با خدمات گروه بین المللی کسب و کار ساکوراد پیش روی شما قرار دارد. اگر پرسشِ بی‌پاسخی درباره‌ی خدمات ساکوراد یا هر یک از موضوعاتی که در این صفحه مشاهده می‌فرمایید، در ذهن دارید، می‌توانید روی موضوع موردنظر کلیک کنید تا متداول‌ترین سوالات مطرح شده از سوی کاربران را به همراه پاسخ‌های آن‌ها مشاهده کنید.

ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این سوالات متداول باشد.

اعضای علمی هر حوزه ساکوراد (اساتید و مشاوران) افراد خبره‌ای هستند که رزومه و صلاحیت آنها به تایید ما رسیده است. تلاش کرده‌ایم تا در هر بخش چندین نفر از افراد خبره به عنوان عضو تیم علمی حضور داشته باشند. رزومه، ساعات در دسترس و مشخصات هر کدام از آنها از طریق اپلیکیشن و وبسایت ساکوراد قابل مشاهده است.

ممکن است شما در راه‌اندازی و اداره یک کسب‌وکار نقش داشته باشید یا آنکه اساسا به صورت تخصصی به حرفه آموزش یا مشاوره مشغول باشید. در هر صورت می‌توانید یکی از اعضای علمی ساکوراد باشید اگر حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشید:

نوعتعریفنحوه ارزیابیفعالیت در ساکوراد
مشاور سابقه مشاوره به حداقل یک شرکت معتبر گواهی حسن انجام کار به صورت مکتوب یا توصیه‌نامه در لینکدینوب‌سایت و اپلیکیشن 
مدرس سابقه برگزاری کارگاه آموزشی در مراکز معتبر اسناد مثبته در مورد برگزاری کارگاه وب‌سایت
متخصصبیش از 5 سال سابقه کار تخصصی در یک حوزه کسب‌وکاررزومه وب‌سایت و اپلیکیشن 
کارشناس کمتر از 5 سال سابقه کار تخصصی در یک حوزه کسب‌وکار رزومه وب‌سایت 
کارآفرینراه‌اندازی حداقل یک کسب‌وکار موفق شواهد مربوط به فعالیت کسب‌وکار وب‌سایت و اپلیکیشن 

چنانچه احساس می‌کنید شرایط فوق را دارا هستید می‌توانید رزومه خود را از طریق رایانامه (Email) به نشانی info@succourad.com برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته شود.

  • ذکر این نکته ضروری است که چنانچه شما در خصوص همکاری با ساکوراد دارای ایده یا نظرات خاصی مانند برگزاری رویدادهای مشترک یا موارد مشابه هستید، می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های 28423889 (021) و 09204120789، رایانامه (Email) به نشانی info@succourad.com و یا سامانه پیامکی 100040044004 با ما ارتباط برقرار نمایید تا در اسرع وقت زمینه‌های این همکاری فراهم شود.

در ساکوراد تلاش کرده‌ایم تا بسیاری از محدودیت‌های مربوط به زمان و مکان را در دریافت آموزش یا مشاوره تخصصی از بین ببریم. به گونه‌ای که هم کاربر و هم عضو علمی ساکوراد به جای درگیر شدن در فرایندهای پیچیده و طولانی بتوانند به اشکال مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. رعایت قوانین و مقررات ساکوراد برای ما اهمیت زیادی داشته و بهتر است از قبل در مورد آن اطلاع کافی داشته باشید.

همکاری با ما یک بازی دو سر بُرد خواهد بود. به نحوی که شما می‌توانید بدون دغدغه و صرف هزینه، از راه دور به کسب درآمد بپردازید. در عوض ما نیز تلاش می‌کنیم تا از این طریق نیازها و هزینه‌های خود را پوشش دهیم.

الف) مهم‌ترین مزیت‌های ساکوراد برای کاربران:

1- امکان بررسی و انتخاب مشاوران
2- امکان برقراری انواع تماس در لحظه با اعضای علمی
3- امکان رزرو تماس تلفنی و جلسه حضوری با مدرسان و مشاوران
4- پرداخت هزینه به صورت دقیقه‌ای
5- دریافت کل مبلغ در صورت ناراضی بودن از خدمات دریافتی

ب) مهم‌ترین مزیت‌های ساکوراد برای اعضای علمی: 
1- داشتن یک نرم‌افزار هوشمند و حرفه‌ای برای مدیریت خدمات
2- دسترسی به بازار گسترده از داخل و خارج از کشور
3- امکان کسب درآمد از اوقات فراغت و زمان‌های سوخته
4- استفاده از ابزارهای ساکوراد برای توسعه برند شخصی

در تمام حوزه‌های فردی و تجاری از جمله شخصیت شناسی، رفتارشناسی، ارتباط موثر، فن بیان، مالیات، بیمه، امور حقوقی، راه‌اندازی کسب و کار، بازاریابی و فروش، منابع انسانی و سایر زمینه‌ها می توانید از اساتید برجسته و مشاوران خبره‌ی ساکوراد خدمات آموزش و مشاوره تخصصی دریافت کنید.

در این خصوص نیز ساکوراد تلاش کرده تا کمترین هزینه را برای مشتریان در نظر بگیرد. به طور خلاصه 5 روش برای محاسبه هزینه آموزش/مشاوره در ساکوراد در نظر گرفته شده است:

1- هزینه مشاوره تلفنی (Phone Call): ابتدا باید حساب خود را شارژ کرده و با مشاور مربوطه صحبت کنید. مبنای محاسبه هزینه براساس تعداد دقایقی است که با مشاور تلفنی صحبت خواهید کرد. از آنجا که میزان سوابق و رزومه اعضای علمی با یکدیگر متفاوت بوده، بنابراین هزینه هر دقیقه مشورت با آنها نیز تفاوت دارد.

2- هزینه آموزش/مشاوره حضوری (Face-to-Face Visit): قبلا اشاره کردیم که برای دریافت خدمت حضوری از اعضای علمی ساکوراد نیاز است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید. هزینه جلسه حضوری برای هر عضو علمی ساکوراد بسته به سابقه و رزومه وی متفاوت خواهد بود که می‌توانید در حین تماس با کارشناسان از آنها جویا شوید. مبنای محاسبه هزینه جلسه حضوری به صورت ساعتی خواهد بود.

3- هزینه آموزش/مشاوره آنلاین صوتی (Voice Call): برای دریافت آموزش/مشاوره صوتی شما باید حساب خود را شارژ کرده و با مشاور مربوطه صحبت کنید. مبنای محاسبه هزینه براساس تعداد دقایقی است که با عضو علمی صحبت خواهید کرد. از آنجا که میزان سوابق و رزومه اعضای علمی ساکوراد با یکدیگر متفاوت است، بنابراین هزینه هر دقیقه مشورت با آنها نیز تفاوت دارد.

4- هزینه آموزش/مشاوره آنلاین تصویری (Video Call): برای دریافت آموزش یا مشاوره تصویری، شما باید حساب خود را شارژ کرده و سپس با عضو علمی مربوطه صحبت کنید. مبنای محاسبه هزینه براساس تعداد دقایقی است که با عضو علمی ساکوراد بصورت تصویری صحبت خواهید کرد. از آنجا که میزان سوابق و رزومه اعضای علمی ساکوراد با یکدیگر متفاوت است، بنابراین هزینه هر دقیقه مشورت با آنها نیز تفاوت دارد.

5- هزینه مشاوره آفلاین (Offline Dialogue): برای دریافت مشاوره بصورت آفلاین، پس از انتخاب عضو علمی موردنظر، در قالب ایجادشده توسط ساکوراد سوال خود را از ایشان مطرح میکنید. مبنای محاسبه هزینه براساس تعداد سوالات شما از مشاور خواهد بود. از آنجا که میزان سوابق و رزومه اعضای علمی ساکوراد با یکدیگر متفاوت است، بنابراین هزینه هر مشورت آفلاین از اعضای علمی نیز توسط ایشان تعیین خواهد گردید.

پیش از هر توضیحی، بهتر است از طریق صفحه درباره ما، آشنایی بیشتری با مجموعه ساکوراد کسب کنید. اما به هر حال، مخاطبان ما بیشتر شامل دو دسته از افراد یعنی «اعضای علمی» و «متقاضیان دریافت خدمت» هستند.

کاربرانی که خواهان ارتباط با مشاوران هستند، می‌توانند از طرق مختلف (شامل: حضوری، تماس صوتی و تماس تصویری) نسبت به دریافت آموزش و مشاوره تخصصی از اعضای علمی ساکوراد اقدام کنند. برای این کار کافی است ابتدا در وبسایت ثبت نام و پس از انتخاب عضو علمی مدنظر خود، فرایند دریافت آموزش یا مشاوره را آغاز کنید.

در صورت ناراضی بودن از کیفیت خدمت دریافتی از اعضای علمی ساکوراد، می‌توانید با شماره تلفن پشتیبانی 28423889 (021) تماس بگیرید. همکاران ما در قسمت پشتیبانی، شما را راهنمایی خواهند کرد.

برای دسترسی به اطلاعات خریدها و مشاوره‌های دریافتی قبلی، باید به حساب کاربری خود وارد شوید، سپس برای مشاهده سوابق خرید روی گزینه “سفارشات من” و برای مشاهده سوابق مشاوره‌های دریافتی روی گزینه “کارتابل مشاوره‌ها” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

پرداخت بصرفه

تنها بازای هردقیقه دریافت خدمت

گارانتی کیفیت

هفت روز ضمانت بازگشت وجه

متخصصان مجرب‌

دسترسی به برترین‌های هر حوزه

پشتیبانی 24/7

همیشه و همه‌جا کنارتان هستیم

فکر می کنید در کدام حوزه به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی ساکوراد به 1,000,000+ مشتری در 15 کشور

آکادمی ساکوراد  | مرکز آموزش مهارت‌های کسب و کار

داشتن شغلی مانند کارمندی به هیچ عنوان بد نیست اما بیایید رو راست باشیم و به این موضوع که حقوق آن کافی نیست اعتراف کنیم. بسیار خوب؛ ممکن است بپرسید پس چه شغلی برای ما مناسب است و می‌توانیم با کمک آن به رویاهایمان دست پیدا کنیم؟ ما به شما کارآفرینی را پیشنهاد می‌کنیم.

کارآفرین برای راه‌اندازی و اداره یک کسب و کار موفق، در کنار دریافت مشاوره کسب و کار از مشاوران مجرب، به آموختن مهارت‌های گوناگون نیز نیاز دارد. توانایی در به‌کارگیری صحیح دانش کسب شده و استفاده از آن در راه‌اندازی و اداره کسب و کار، نمایانگر سطح مهارت‌های تخصصی یک کارآفرین است.

این مهارت‌ها در راه‌اندازی و رونق کسب و کارهای گوناگون متفاوت بوده (شامل: بسته‌های آموزشی، دوره‌های آموزشی، کتاب‌های الکترونیک و …) و مسلم است هر کسب و کاری برای رشد و توسعه خود به مهارت و دانش تخصصی خاصی نیاز دارد.

کسب و کار به ما اعتماد کرده‌اند
0 +

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور