به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین عمومی

1- هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های ساکوراد شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد. ساکوراد این حق را برای خود محفوظ می‌داند که ضمن مسدود کردن حساب کاربر متخلف و در صورت نیاز، اقدامات قانونی لازم را علیه متخلف به‌عمل آورد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

2- کاربران مجاز نیستند هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد Source Code سامانه ساکوراد شامل دیکامپایل Decompile، مهندسی معکوس Reverse Engineering یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

3- درصورتی که ساکوراد به هر دلیلی به این نتیجه برسد که حضور هر یک از کاربران می‌تواند امنیت و آرامش کسب و کار و یا دیگر کاربران را در معرض تهدید قرار دهد، طبق صلاحدید خود مجاز به مسدود کردن حساب کاربر مذکور یا عدم اجازه استفاده از خدمات به صورت موقتی یا دائم است. اگر کاربران تعهدات این شرایط و قوانین را رعایت نکنند یا دسترسی آنها به خدمات ساکوراد خطرناک بوده یا مطلوب نباشد، ساکوراد حق حذف دسترسی کاربر مذکور را به خدمات خود دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

4- ساکوراد با استفاده از نظارت‌های خود و انجام نظرسنجی از کاربران در پایان خدمات ارائه شده، تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

 

شرایط و قوانین مرتبط با اعضای هیات علمی : مدرسان، مشاوران، مترجمین و …

1- مشاوره در اين سايت به منزله مشاوره در دفتر مشاور مي‌باشد و مسئوليت هر گونه سوء مشاوره و يا ورود خسارت به مشاوره‌پذیران بر عهده‌ی مشاور است.

2- هرگونه ارتباط یا ارائه خدمات با مشاوره‌پذیر می‌بایست با اطلاع و از طریق کانال ساکوراد اتفاق افتاده و درصورت برقراری ارتباط مستقیم با مشاوره‌پذیر؛ صفحه اختصاصی و جساب کاربری مشاور مسدود شده و پس از کسر خسارت وارده به ساکوراد، با مشاور تسویه حساب خواهد شد. بدیهی است در اینصورت مشاور حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌نماید.

3- در صورت اعلام نارضایتی مشاوره‌پذیر یا به تشخیص مدیریت، وجه پرداختی به حساب کاربری مشاوره‌پذیر مسترد و مشاوره با همان هزینه به سایر مشاور مرتبط ارجاع خواهد شد.

4- چنانچه اسناد ارائه شده از سوی مشاوره‌پذیر، نشانگر سوء مشاوره و یا ارائه اطلاعات غير واقعي توسط مشاور باشد؛ به منزله لطمه به اعتبار ساکوراد تلقي شده و امكان قطع دسترسي يا حذف پروفايل وجود دارد.

5- وب سایت گروه کسب و کار ساکوراد، یک بستر ارتباطی است و مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده در پروفایل‌های مشاوران یا بخش‌های دیگر سایت بر عهده‌ی مشاور مربوطه است.

6- مدیران ساکوراد هیچ‌گونه مسئولیت حقوقی و یا اخلاقی در مقابل کاربران یا اشخاص ثالث، شرکت‌ها و یا سازمان‌ها یا مراجع قضایی در خصوص ارتباطات انجام شده یا مطالب نوشته شده توسط کاربران نمی‌پذیرند.

7- کارمزد خدمات ساکوراد به مشاوران (شامل: هزینه پشتیبانی، هزینه خدمات پیامک “SMS”، هزینه میزبانی سرور، هزینه تبلیغات و بازاریابی و هزینه خدمات بانکی)، 30% می‌باشد که بصورت هفتگی و منوط به رعايت مقررات ساکوراد، در هنگام تسویه كسر شده و الباقی وجه به شماره کارت اعلام شده (کارت بانکی فعال و بنام مشاور) واریز خواهد شد.

8- مشاوران در ارائه توصیه و مشاوره، موظف به رعایت کلیه قوانین و دستورالعمل‌ها و همچنین عرف و رویه‌های آن حوزه هستند.

 

شرایط و قوانین مرتبط با مشتریان : دانش‌پذیران، مشاوره‌پذیران و …

۱- پس از ثبت درخواست مشاوره تخصصی، کارشناسان ساکوراد جهت هماهنگی و تنظیم زمان با شما تماس می‌گیرند. لذا پاسخگوی تلفن خود باشید.

۲- زمان و محل برگزاری مشاوره حضوری با هماهنگی کارشناس کلینیک مشاوره، تعیین و اعلام خواهد شد.

۳- پس از هر جلسه مشاوره، ارزیابی بعمل می آید. اگر نمره ارزیابی کمتر از ۳۰ باشد، تا ۵۰ درصد هزینه مشاوره عودت داده می شود.

۴- چنانچه به هر عنوان جلسه هماهنگ شده، از جانب مشاوره‌پذیر لغو شود، جلسه بعدی به دو هفته دیگر موکول خواهد شد. درصورتیکه مشاوره پذیر پس از لغو، درخواست عودت وجه نماید، ۶۰ درصد وجه کسر و ۴۰ درصد آن به مشاوره‌پذیر عودت داده خواهد شد.

۵- برای ارزیابی جلسه مشاوره، کارشناسان ساکوراد سه بار با شما تماس خواهند گرفت، چنانچه پاسخگو نباشید دیگر امکان نظرسنجی برای شما وجود نخواهد داشت.

۶- تنها راه ارتباط با کارشناسان کلینیک مشاوره ساکوراد، شماره تلفن 28423889-021 و یا ارسال پیام از طریق اپلیکیشن‌های واتس‌اپ و تلگرام به شماره 09204120789، در بازه زمانی ۹ الی ۱۸ می باشد.

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

کلینیک مشاوره کسب و کار

ارائه‌ی خدمات کوچینگ، مشاوره و منتورینگ توسط برترین متخصصان جوان

کانال یوتیوب

آموزش‌ها و نکات کلیدی را دنبال کنید

کانال تلگرام

اخبار و تخفیفات گروهی را دنبال کنید

صفحه اینستاگرام

آموزش‌ها و تخفیفات گروهی را دنبال کنید

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور