به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین عمومی

1- هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های ساکوراد شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد. ساکوراد این حق را برای خود محفوظ می‌داند که ضمن مسدود کردن حساب کاربر متخلف و در صورت نیاز، اقدامات قانونی لازم را علیه متخلف به‌عمل آورد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

2- کاربران مجاز نیستند هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد Source Code سامانه ساکوراد شامل دیکامپایل Decompile، مهندسی معکوس Reverse Engineering یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

3- درصورتی که ساکوراد به هر دلیلی به این نتیجه برسد که حضور هر یک از کاربران می‌تواند امنیت و آرامش کسب و کار و یا دیگر کاربران را در معرض تهدید قرار دهد، طبق صلاحدید خود مجاز به مسدود کردن حساب کاربر مذکور یا عدم اجازه استفاده از خدمات به صورت موقتی یا دائم است. اگر کاربران تعهدات این شرایط و قوانین را رعایت نکنند یا دسترسی آنها به خدمات ساکوراد خطرناک بوده یا مطلوب نباشد، ساکوراد حق حذف دسترسی کاربر مذکور را به خدمات خود دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

4- ساکوراد با استفاده از نظارت‌های خود و انجام نظرسنجی از کاربران در پایان خدمات ارائه شده، تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

شرایط و قوانین مرتبط با اعضای هیات علمی: مدرسان، مشاوران، مترجمین و ...

1- مشاوره در اين سايت به منزله مشاوره در دفتر مشاور مي‌باشد و مسئوليت هر گونه سوء مشاوره و يا ورود خسارت به مشاوره‌پذیران بر عهده‌ی مشاور است.

2- هرگونه ارتباط یا ارائه خدمات با مشاوره‌پذیر می‌بایست با اطلاع و از طریق کانال ساکوراد اتفاق افتاده و درصورت برقراری ارتباط مستقیم با مشاوره‌پذیر؛ صفحه اختصاصی و جساب کاربری مشاور مسدود شده و پس از کسر خسارت وارده به ساکوراد، با مشاور تسویه حساب خواهد شد. بدیهی است در اینصورت مشاور حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌نماید.

3- در صورت اعلام نارضایتی مشاوره‌پذیر یا به تشخیص مدیریت، وجه پرداختی به حساب کاربری مشاوره‌پذیر مسترد و مشاوره با همان هزینه به سایر مشاور مرتبط ارجاع خواهد شد.

4- چنانچه اسناد ارائه شده از سوی مشاوره‌پذیر، نشانگر سوء مشاوره و یا ارائه اطلاعات غير واقعي توسط مشاور باشد؛ به منزله لطمه به اعتبار ساکوراد تلقي شده و امكان قطع دسترسي يا حذف پروفايل وجود دارد.

5- وب سایت گروه کسب و کار ساکوراد، یک بستر ارتباطی است و مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده در پروفایل‌های مشاوران یا بخش‌های دیگر سایت بر عهده‌ی مشاور مربوطه است.

6- مدیران ساکوراد هیچ‌گونه مسئولیت حقوقی و یا اخلاقی در مقابل کاربران یا اشخاص ثالث، شرکت‌ها و یا سازمان‌ها یا مراجع قضایی در خصوص ارتباطات انجام شده یا مطالب نوشته شده توسط کاربران نمی‌پذیرند.

7- کارمزد خدمات ساکوراد به مشاوران (شامل: هزینه پشتیبانی، هزینه خدمات پیامک “SMS”، هزینه میزبانی سرور، هزینه تبلیغات و بازاریابی و هزینه خدمات بانکی)، 30% می‌باشد که بصورت هفتگی و منوط به رعايت مقررات ساکوراد، در هنگام تسویه كسر شده و الباقی وجه به شماره کارت اعلام شده (کارت بانکی فعال و بنام مشاور) واریز خواهد شد.

8- مشاوران در ارائه توصیه و مشاوره، موظف به رعایت کلیه قوانین و دستورالعمل‌ها و همچنین عرف و رویه‌های آن حوزه هستند.

شرایط و قوانین مرتبط با مشتریان: دانش‌پذیران، مشاوره‌پذیران و …

۱- پس از ثبت درخواست مشاوره تخصصی، کارشناسان ساکوراد جهت هماهنگی و تنظیم زمان با شما تماس می‌گیرند. لذا پاسخگوی تلفن خود باشید.

۲- زمان و محل برگزاری مشاوره حضوری با هماهنگی کارشناس کلینیک مشاوره، تعیین و اعلام خواهد شد.

۳- پس از هر جلسه مشاوره، ارزیابی بعمل می آید. اگر نمره ارزیابی کمتر از ۳۰ باشد، تا ۵۰ درصد هزینه مشاوره عودت داده می شود.

۴- چنانچه به هر عنوان جلسه هماهنگ شده، از جانب مشاوره‌پذیر لغو شود، جلسه بعدی به دو هفته دیگر موکول خواهد شد. درصورتیکه مشاوره پذیر پس از لغو، درخواست عودت وجه نماید، ۶۰ درصد وجه کسر و ۴۰ درصد آن به مشاوره‌پذیر عودت داده خواهد شد.

۵- برای ارزیابی جلسه مشاوره، کارشناسان ساکوراد سه بار با شما تماس خواهند گرفت، چنانچه پاسخگو نباشید دیگر امکان نظرسنجی برای شما وجود نخواهد داشت.

۶- تنها راه ارتباط با کارشناسان کلینیک مشاوره ساکوراد، شماره تلفن 28423889-021 و یا ارسال پیام از طریق اپلیکیشن‌های واتس‌اپ و تلگرام به شماره 09204120789، در بازه زمانی ۹ الی ۱۸ می باشد.

شرایط و قوانین مرتبط با سرویس‌های هاست سنتر

کاربران سرویس‌های هاست سنتر ساکوراد، موظف به رعایت کلیه شرایط و مقررات مندرج در این توافقنامه می‌باشند. لینک این صفحه در مرحله آخر ثبت سفارش در معرض دید کاربر قرار می‌گیرد. ثبت سفارش به منزله پذیرش مفاد درج شده در این توافقنامه است و نیازی به اخذ امضا از کاربر ندارد. این شرایط جامع و کامل نبوده و هاست سنتر ساکوراد حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه، برای خود محفوظ می‌دارد.

تعاریف اولیه
 1. کاربر : کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به ثبت سفارش برای استفاده از سرویسهای هاست سنتر ساکوراد نماید. هاست سنتر ساکوراد کاربر را با مشخصات ثبت شده در ناحیه کاربری وی میشناسد.
 2. سرویس : به هر کدام از اقلام قابل ارائه توسط هاست سنتر ساکوراد گفته می‌شود. اعم از اقلام مندرج در سایت و غیر از آن.
 3. وب سایت ساکوراد : وب سایت قرار گرفته شده به آدرس succourad.com که سرویس‌های مورد نیاز کاربر در آن قرار دارد.
 4. پنل کاربری : صفحه اختصاصی کاربر در ناحیه کاربری به آدرس hosting.succourad.com می‌باشد که به توسط آن می‌تواند سرویس‌های خود را مشاهده نماید، اقدام به سفارش سرویس جدید کند، برای تمدید یا ارتقای سرویس‌های خود اقدام نماید و درخواست پشتیبانی ارسال نماید.
 5. درخواست پشتیبانی یا تیکت : مکاتبه کاربر با هاست سنتر ساکوراد از طریق ناحیه کاربری.
 1. کلیه سرویس‌های کاربر در پنل کاربری ثبت شده و قابل مدیریت می‌باشد و خارج از ناحیه کاربری امکانپذیر نیست.
 2. کاربر تصریح می‌نماید که کلیه اطلاعات هویتی، مشخصات، اطلاعات تماس و نشانی مندرج در ناحیه کاربری وی صحیح است.
 3. ساکوراد مسئولیتی نسبت به مشکلات ناشی از ناقص یا اشتباه بودن اطلاعات هویتی و مشخصات کاربر ندارد.
 4. ساکوراد در رابطه با هر یک از سرویس های خریداری شده تنها کاربر را با مشخصات درج شده در ناحیه کاربری وی به رسمیت می شناسد و مسئولیتی در قبال درخواست های دریافتی توسط اشخاص دیگر مرتبط با سرویس یا اشخاصی که سرویس به نمایندگی از آنها خریداری شده ندارد.
 5. تغییر مالکیت سرویس، فقط به درخواست مالک فعلی امکانپذیر است. بدین منظور مالک فعلی می‌بایست درخواستی مبنی بر انتقال سرویس از پنل کاربری ارسال نماید.
 6. روش ارتباطی مستند هاست سنتر ساکوراد با کاربر، آدرس ایمیل کاربر است که حساب کاربری وی در ناحیه کاربری با آن آدرس ایمیل ایجاد شده است.
 7. تنها روش مستند برای دریافت خدمات پشتیبانی و گارانتی ارسال درخواست از پنل کاربری است که با اختصاص شماره درخواست قابل پیگیری و ارجاع میباشد.
 8. حداکثر زمان پاسخگویی به درخواست‌های پشتیبانی 24 ساعت میباشد. درخواست‌هایی که نیاز به بررسی یا پیگیری بیشتر دارد پس از اعلام به کاربر حداکثر تا 7 روز پیگیری می شود و پاسخ قطعی ارائه می‌گردد.
 9. ارائه خدمات پشتیبانی تنها در حد سرویس خریداری شده از هاست سنتر ساکوراد است و ساکوراد در قبال مشکلات جانبی دیگر مانند اختلالات اینترنت، برنامه‌نویسی وب، نحوه راه‌اندازی سایت، استفاده یا نصب نرم‌افزارها، و دامنه‌هایی که از اشخاص ثالث تهیه شده باشند، مسئولیتی ندارد.
 1. هاست سنتر ساکوراد موظف است حداقل یک روز پیش از اقدام به تغییرات احتمالی در سرویس‌های کاربران از طریق وب سایت خود یا خبرنامه ایمیلی موضوع را به اطلاع کلیه کاربران متأثر برساند.
 2. اشتباه وارد کردن آدرس ایمیل توسط کاربر یا مشکل سرویس‌دهنده‌ی ایمیل کاربر یا دسترسی نداشتن کاربر به صندوق ایمیل به معنی عدم تحویل سرویس از جانب هاست سنتر ساکوراد نیست و ارسال ایمیل تحویل از سیستم فروش به عنوان ملاک قرار می‌گیرد. پیگیری مشکلات ناشی از این موارد بر عهده خریدار است.
 3. در صورتی که کاربر موفق به تحویل گرفتن سرویس نگردید لازم است در اولین فرصت مراتب را با ارسال درخواست پشتیبانی از پنل کاربری خود پیگیری نماید.
 4. هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده و تحویل داده شده، با نیازهای کاربر ندارد. کاربر موظف است پیش از تکمیل خرید درباره سرویس مورد نیاز خود بررسی‌های لازم را انجام دهد.
 5. هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال سرویس‌های جانبی تهیه شده از مراکز دیگر در ارتباط با سرویس خریداری شده از خود ندارد.
 6. مدت زمان تحویل براساس بدترین شرایط ممکن تعیین شده است و بدیهی است شرایط غیرمترقبه خارج از اختیار هاست سنتر ساکوراد در نظر گرفته نشده است. زمان تحویل سرویس‌ها به شرح زیر است:
  – ثبت دامنه : 2 روز کاری
  – میزبانی وب : 1 روز کاری
  – سرور مجازی : 3 روز کاری
  – سرور اختصاصی : 2 هفته
  – نمایندگی : 3 روز کاری
  – طراحی وب : بنا به مدت توافق شده
  – بهینه سازی وب : بنا به مدت قرارداد
  – نصب سیستم های مدیریت محتوا : 2 روز کاری پس از فعال شدن دامنه
 7. کاربر امکان لغو سرویس تحویل داده نشده را تا پیش از دو برابر زمان تحویل ندارد. پس از این مدت در صورت قصور هاست سنتر ساکوراد در تحویل سرویس، کاربر می‌تواند درخواست لغو خرید تحویل داده نشده و دریافت وجه پرداختی برای سرویس لغو شده را نماید.
 8. در صورت مغایرت بین سرویس تحویل داده شده با مشخصات سرویس خریداری شده، کاربر موظف به اعلام مراتب در مدت 1 روز کاری پس از تحویل است. تأخیر خریدار پس از این مدت در پیگیری برای اصلاح سرویس حقی از جهت افزایش دوره سرویس‌دهی برای وی پدید نمی‌آورد.
 9. هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال ایرادات امنیتی وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها و برنامه های مورد استفاده کاربر در وب سایت وی ندارد.
 10. هاست سنتر ساکوراد موظف به رعایت محرمانگی کلیه اطلاعات و داده های مربوط به سرویس‌های کاربر و اطلاعات پنل کاربری می‌باشد و این اطلاعات را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 11. هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال نصب رایگان نرم افزار برای کاربران ندارد. چنانچه نصب سیستم به صورت رایگان یا با اخذ هزینه انجام شود، مسئولیتی در قبال آموزش استفاده، راه اندازی و طراحی سایت، تغییر قالب یا ماژول‌ها سیستم نصب شده یا پشتیبانی آن ندارد.
 12. هاست سنتر ساکوراد از طریق صفحه های اصلی وب سایت، پنل کاربری، وبلاگ آموزشی، مشاوره و روشهای دیگر جهت راهنمایی کاربران تلاش می‌کند. اما هیچگونه مسئولیتی در قبال آموزش استفاده کاربران از سرویس‌های خود را ندارد. کاربر موظف است اطلاعات لازم را کسب نماید.
 13. سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی مدیریت نشده هستند و هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال پشتیبانی فنی سرورها ندارد. مگر آنکه طبق توافق قبلی، تعرفه آن دریافت شده باشد.
 14. پشتیبانی هاست سنتر ساکوراد در سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی تنها شامل مشکلاتی همانند قطع دسترسی به سرور و ایرادات سخت افزاری می‌باشد، مگر آنکه طبق توافق قبلی، تعرفه آن دریافت شده باشد. در صورتی که مشکل ایجاد شده ناشی از اقدامات کاربر باشد هاست سنتر ساکوراد حق دارد برای رفع مشکلات هزینه خدمات را دریافت نماید.
 15. تمدید سرویس‌های ماهیانه و سالیانه می‌بایست در زمان تعیین شده مندرج در فاکتور انجام گیرد. زمان انتظار بعد از سررسید فاکتور برای سرویس‌های ماهیانه 24 ساعت و سرویس های سالیانه 7 روز می‌باشد و پس از گذشت زمان انتظار، هاست سنتر ساکوراد حق قطع سرویس را برای خود محفوظ می‌داند.
 16. هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال انتقال حتمی بکاپ به فضای هاست کاربران را ندارد و انتقال رایگان بکاپ در صورت امکان فقط یکبار هنگام خرید سرویس انجام می‌شود.
 17. هاست سنتر ساکوراد متعهد می‌شود پشتیبان گیری رایگان سرویسهایی که دارای این امکان هستند را بطور منظم در تاریخ‌های تعیین شده انجام دهد. اما مسئولیتی در قبال صحت، به روز بودن و عملکرد نسخه‌های پشتیبان خود ندارد و تهیه نسخه پشتیبان از فایل‌ها و اطلاعات موجود در فضای سرویس کاربر با خود وی می باشد. کاربر باید کلیه داده‌های مورد نیاز را در محلی غیر از فضای سرویس یا سرورهای هاست سنتر ساکوراد نگهداری نماید.
 18. در صورت تجاوز منابع استفاده شده سرویس کاربر از حداکثر منابع اختصاص داده شده هاست سنتر ساکوراد حق تعلیق یا قطع سرویس تا تعیین وضعیت را برای خود محفوظ می‌داند. در این صورت پس از ارتقای سرویس یا کاهش مصرف یا رفع مشکل از جانب کاربر، هاست سنتر ساکوراد اقدام به سرویس‌دهی مجدد خواهد نمود. از بابت دوره قطع سرویس به دلیل تجاوز از منابع تعیین شده زمانی به دوره سرویس‌دهی به کاربر افزوده نخواهد شد و کلیه مسئولیتهای مربوط به قطع سرویس برعهده کاربر خواهد بود.
 19. هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال انجام وظایف خود در شرایط فورس ماژور و حوادث غیرمترقبه مانند بلایای طبیعی، جنگ، آشوب، شورش، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی، تحریم و عدم امکان مبادله ارز که از حیطه قدرت و اختیار هاست سنتر ساکوراد بیرون باشد ندارد. در این موارد هاست سنتر ساکوراد حداکثر تلاش خود را برای کاهش اثرات این شرایط می‌نماید. بروز شرایط فورس ماژور موجب تخطی کاربر از مفاد این توافقنامه نخواهد شد.
 1. تمدید دامنه‌های منقضی شده در صورت مقدور بودن ممکن است مطابق قوانین ثبت کننده دامنه مشمول هزینه شود. انتقال دامنه های منقضی شده مقدور نمی‌باشد.
 2. تاریخ مستند ثبت و زمان باقی مانده از دوره ثبت دامنه اطلاعات whois دامنه است.
 3. اگر ثبت یا انتقال دامنه کاربر به دلیل رد درخواست از سوی مرکز ثبت مرجع، ثبت دامنه توسط شخص دیگر در حین ثبت، یا عدم تکمیل مراحل انتقال یا هر دلیل دیگری که خارج از اختیار هاست سنتر ساکوراد باشد ممکن نشود ساکوراد تنها موظف به برگرداندن مبلغ پرداختی به اعتبار ناحیه کاربری وی می‌باشد. در صورت عودت وجه به حساب بانکی کاربر هاست سنتر ساکوراد حق دارد هزینه انتقال و هزینه خدمات خود را از وجه برگشتی کسر نماید.
 4. هاست سنتر ساکوراد حق ممانعت از انتقال دامنه کاربر به درخواست وی را ندارد.
 5. هاست سنتر ساکوراد سرویس ثبت و انتقال دامنه را به عنوان نماینده فروش و واسط انجام می‌دهد. پذیرفته نشدن درخواست ثبت یا انتقال دامنه خریدار توسط توسط ثبت کننده بین‌المللی یا رجیستری دامنه مسئولیتی را متوجه هاست سنتر ساکوراد نمیسازد.
 6. دامنه‌های ir پس از ثبت توسط هاست سنتر ساکوراد نیاز به تأیید ایرنیک دارند. پیگیری مراحل تأیید دامنه از ایرنیک بر عهده کاربر و از طریق پنل کاربری وی در ایرنیک می‌باشد و هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال ارسال مدارک یا رفع نواقص اطلاعات کاربر ندارد. ارسال ایمیل اعلام وضعیت ثبت دامنه از هاست سنتر ساکوراد به منزله تحویل سرویس می‌باشد.
 7. مسئولیت اطلاعات و مشخصات اظهار شده مالک دامنه با شخص خریدار می‌باشد و هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی پیش آمده برای مالکیت دامنه ندارد. خریدار موظف است حقوق مالکیتی دامنه را پیش از ثبت بررسی نماید.
 8. هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال بازگرداندن دامنه از دست رفته یا دامنه منقضی شده‌ای که تمدید آن ممکن نیست ندارد.
 9. انتخاب نام مناسب برای دامنه بر عهده کاربر است و هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال پیامدهای ناشی از انتخاب نامهای نامناسب و نحوه استفاده کاربر از آن ندارد.
 10. ثبت تمامی انواع دامنه در هاست سنتر ساکوراد به طور کاملاً آنلاین انجام خواهد شد و بدیهی است پس از ثبت دامنه امکان تغییر در کاراکترها و تغییر شناسه کاربری در دامنه‌های ملی وجود ندارد.
 1. قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.
 2. کالاها و خدمات هاست سنتر ساکوراد مشمول مالیات بر ارزش افزوده می‌شود و مقدار آن در فاکتورها لحاظ می‌گردد.
 3. کاربر موظف است تأییدیه پرداخت خود را تا پایان دوره سرویس نزد خود نگه دارد.
 4. هزینه درج شده در صورت حساب در صورت عدم اقدام خریدار برای پرداخت تنها تا یک ماه معتبر است در صورت افزایش هزینه‌ها در صورت پرداخت پس از این مدت خریدار موظف به پرداخت اختلاف هزینه خواهد بود.
 5. هاست سنتر ساکوراد حق دریافت جریمه تأخیر در پرداخت، هزینه راه‌اندازی مجدد سرویس‌های قطع یا تعلیق شده و سرویس‌های منقضی شده را برای خود محفوظ می‌داند.
 6. در صورت تأخیر در پرداخت هزینه‌ها هاست سنتر ساکوراد حق قطع سرویس را تا زمان پرداخت هزینه برای خود محفوظ می‌داند. در صورت پرداخت هزینه و فعال شدن مجدد سرویس بابت دوره قطع سرویس حقی به کاربر تعلق نمی‌گیرد و زمانی به دوره سرویس وی افزوده نخواهد شد.
 7. تاریخ تمدید سرویس منقضی شده از زمان آخرین تاریخ انقضای قبلی سرویس می‌باشد و هاست سنتر ساکوراد مسئولیتی در قبال نگهداری و ارایه یا تحویل اطلاعات سرویس منقضی شده ندارد.
 8. هاست سنتر ساکوراد تاریخ انقضای سرویس‌های نیاز به تمدید را از طریق ایمیل ثبت شده کاربر در پنل کاربری یادآوری می‌نماید اما مسئولیت کنترل تاریخ انقضا و اقدام به موقع برای تمدید آن بر عهده خریدار می‌باشد. این اطلاعات در ناحیه کاربری خریدار توسط وی قابل مشاهده است. دسترسی نداشتن کاربر به ایمیل خود مسئولیتی را متوجه هاست سنتر ساکوراد نمی‌نماید.
 9. کاربر موظف است سرویس‌هایی را که تمدید می نماید از لحاظ تمدید شدن کنترل نماید و در صورت اعمال نشدن تمدید حداکثر ظرف یک هفته کاری مراتب را به هاست سنتر ساکوراد اطلاع دهد.
 10. هاست سنتر ساکوراد دارای گارانتی برگشت وجه به مدت 7 روز از زمان خرید تنها برای سرویس‌های هاست جدید خریداری شده است. پس از این زمان درخواست برگشت پول مسموع نخواهد بود.
 11. عودت مبالغ پرداختی به کاربر، تنها در صورتی بازپرداخت خواهد شد که مشکل ایجاد شده مربوط به هاست سنتر ساکوراد باشد و توسط پشتیبانی هاست سنتر ساکوراد قابل حل نباشد.
 1. هاست سنتر ساکوراد حق دارد که در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر بدون اخطار قبلی نسبت به محدودسازی، اقدام به قطع سرویس دهی یا تعلیق سرویس کاربر نماید. مرجع تشخیص فنی هاست سنتر ساکوراد می‌باشد:
  – نصب، استفاده یا اجرای برنامه، اسکریپت، کد یا اپلیکیشنی که موجب اختلال در عملکرد سرورها شود.
  – انجام هر گونه فعالیتی که موجب اختلال در فعالیت‌های هاست سنتر ساکوراد یا سرویس‌های کاربران یا تضییع حق ایشان گردد.
  – عدم رعایت کپی رایت بین‌المللی و استفاده از اسکریپت غیر مجاز.رعایت نکردن قوانین جرایم رایانه‌ای و انتقال، نگهداری و انتشار محتوای مجرمانه که خلاف قوانین کشور باشد. کسب اطلاع در مورد قوانین به عهده کاربر می‌باشد.
  – استفاده از کدهای آلوده، بدافزارها و هرگونه برنامه مخرب یا قرار گرفتن اینگونه کدها یا فایل‌ها در فضای سرویس کاربر به صورت عمدی یا سهوی.
  – ارسال هرزنامه یا اسپم به صورت عمدی یا سهوی، مستقیم یا غیرمستقیم.
  – دریافت هر گونه گزارش از شرکت‌های میزبان سرورها مبنی بر فعالیت‌ها یا کدهای مخرب یا نقض قوانین و مقررات آن شرکتها.
 2. هاست سنتر ساکوراد هیچ گونه بازپرداختی به کاربر متخلف از ضوابط سرویس اعم از ادعای خسارت خریدار یا هزینه باقی مانده دوره سرویس انجام نخواهد داد.
 3. در مواردی که نیاز به بررسی فنی یا حقوقی بیشتری باشد هاست سنتر ساکوراد حق دارد سرویس کاربر را تا تکمیل بررسی‌ها معلق نماید.
 4. جبران کلیه هزینه‌ها یا خسارت‌های واردشده به هاست سنتر ساکوراد ناشی از تخلف کاربر بر عهده وی می‌باشد.
 5. هاست سنتر ساکوراد مطابق قانون موظف در برابر درخواست مراجع قانونی نسبت به تعلیق یا مسدود کردن سرویس و ارایه اطلاعات کاربر متخلف به این مراجع اقدام نماید.
 6. در صورت بروز اختلاف کاربر موظف است ابتدا موضوع را از طریق ارسال درخواست پشتیبانی در واحد رسیدگی به شکایات، به مدیریت ارجاع دهد. در صورتی که پس از گذشت 15 روز کاری نتیجه‌ای حاصل نشد خریدار میتواند با مراجعه به مراجع انتظامی و قضایی نسبت به پیگیری و رسیدگی اقدام نماید.
 7. عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم پنل کاربری هاست سنتر ساکوراد در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبر خواهند بود.
سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

کلینیک مشاوره کسب و کار

ارائه‌ی خدمات کوچینگ، مشاوره و منتورینگ توسط برترین متخصصان جوان

هاست سنتر حرفه‌ای

طیف وسیعی از خدمات حرفه‌ای هاستینگ با تنوع و کیفیت کنترل شده

کانال یوتیوب

آموزش‌ها و نکات کلیدی را دنبال کنید

کانال تلگرام

اخبار و تخفیفات گروهی را دنبال کنید

صفحه اینستاگرام

آموزش‌ها و تخفیفات گروهی را دنبال کنید

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور