به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
مشاوره وب، اپلیکیشن و سایبری (Website, SEO & Application)

مشاوره برنامه‌نویسی، وب، سئو و امنیت سایبری

مشاوره برنامه‌نویسی، وب (طراحی وبسایت و اپلیکیشن و سئو وب “SEO”) و امنیت سایبری یکی از کارهای مهم، تاثیرگذار، هزینه‌بر و چالش‌برانگیز است. بدون مشاوره در این زمینه حتی اگر مجری سایت شما، شرکت مایکروسافت هم باشد ممکن است مسیر درست طی نشود.

مشاوره در این مورد بخصوص یعنی تبادل اطلاعات و همفکری. اطلاعاتی که زمینه‌ساز تصمیم‌های بهتر، مسیرهای کوتاه‌تر و هزینه‌های کمتر می‌شود. قبل از راه‌اندازی هر کار مهمی مشورت کنید خصوصا ساختن یک سایت خوب.

اعضای شبکه مشاوران در حوزه «برنامه‌نویسی، وب و امنیت سایبری»

گلچینی از برترین و مجرب‌ترین اساتید و متخصصان

مشاور برنامه نویسی PHP و توسعه لاراول

اگر به متخصصی باتجربه PHP و فریم ورک لاراول برای…

مشاور شبکه، نرم افزار و هوش مصنوعی

اگر به دنبال رفع چالشهای شبکه، نرم‌افزار و امنیت فضای…

مدیر پروژه، مشاور و مالک محصول پروژه‌های ICT

اگر در توسعه UI/UX و مدیریت پروژه‌های ICT خود به…

مشاور مدیریت، برنامه‌ریزی و سئو | مترجم انگلیسی

اگر به دنبال بکارگیری آخرین متدهای جهانی مدیریت منابع انسانی…

مشاور SEO ،UI/UX و بازاریابی دیجیتال

اگر قصد دارید در دنیای دیجیتال فعالیت کرده و در…

مشاور برنامه نویسی و طراحی وردپرس

اگر برای طراحی سایت وردپرسی خود به تجربیات و دانش…

خدمات تخصصی ترجمه

به کمک شبکه مترجمین کسب و کار ساکوراد، با خیال راحت به حضور در بازارهای بین‌المللی فکر کن!​

وب سایت و اپلیکیشن

داشتن یک وب سایت یا اپلیکیشن فقط جنبه تبلیغاتی و تجملاتی نداشته و میتواند معرف هویت شما و شغل شما در فضای مجازی باشد.  

یعنی همانطور که در دنیای حقیقی دارای کسب و کار هستید، با داشتن وب سایت و اپلیکیشن در دنیای مجازی نیز میتوانید صاحب کسب و کار گردید. شما برای راه اندازی کسب و کار ، حتما به مشاوره و دریافت اطلاعاتی در خصوص کار نیاز دارید. این امر در خصوص کسب و کار مجازی نیز صدق مینماید و باید از متخصصین این رشته، مشاوره راه اندازی وب سایت یا مشاوره وب اپلیکیشن کسب کنید. از نکات مهم در افزایش بازدید سایت میتوان به طراحی مناسب و درست سایت مطابق با تکنولوژی روز و بر اساس اصول سئو، اشاره نمود. رعایت این موارد باعث میگردد تا سایت شما در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو قرار گیرد.

 

برای طراحی وب سایت و اپلیکیشن چه کنیم؟

شروع کار از دشوارترین مراحل هر کار است. اگر در خصوص کار اطلاعات و تخصص کافی نداشته باشیم و در واقع ندانیم که چگونه شروع به کار کنیم، این امر سخت تر نیز میگردد.

اگر میخواهید برای اینکار دچار مشکل نشده و به سهولت شروع به فعایت نمایید، بهتر است با متخصصین این کار مشورت نموده و از آنها راهنمایی بگیرید.

شروع فعالیت مجازی نیز از ین قاعده مستثنا نیست و اگر بخواهید بدون مشاوره در این راه قدم بگذارید راهی دشوار پیش رو خواهید داشت. چون با اینترنتی شدن اکثر کسب و کارها و رقابتی شدن فضا، بروز یک اشتباه میتواند مضرات زیادی برایتان داشته باشد و علاوه بر وقت تان، سرمایه تان را نیز از بین ببرد.

برای شروع فعالیت در فضای مجازی و به صورت اینترنتی در هر زمینه ای که نیاز داشته باشید و برای راه اندازی هر سرویسی برای کار خود، مانند وب سایت، اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ، گرافیک، UX و … متخصصینی وجود دارند که میتوانند شما را یاری نموده و به شما مشاوره وب سایت، مشاوره وب اپلیکیشن و … ارائه دهند.

 

مشاوره وب سایت و اپلیکیشن

در زمینه راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن، متخصصان حرفه ای وجود دارند که میتوانند به طور دقیق و تخصصی اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار داده و کار طراحی سایت و اپلیکیشن کسب و کارتان را برعهده گیرند و  سایت و اپلیکیشن مربوط به شما را مطابق بر تکنولوژی های روز دنیا راه اندازی نمایند.

مشاوره و تحقیق در خصوص ساختن ایده

معمولا اولین کاری که برای محقق کردن ایده خود انجام میدهید، تحقیق و پرس و جو از دیگران در مورد ایده ایست که در سر دارید. ممکن است بیشتر افراد با آنکه اطلاعاتی از کار ندارند از روی ناآگاهی و یا حتی دلسوزی ایده شما را تائید نمایند. اما حتما به این نکته توجه داشته باشید که ایده اولیه همیشه در حد طرحی خام و کار نشده است. پس بهتر است برای اینکه ایده خود را درست به جلو ببرید از مشاوران آن کار کسب اطلاعات نمایید.

 

به ثمر رساندن ایده

پس از آنکه ایده خود را انتخاب کرده و تحقیق های لازم در خصوص آن را انجام دادید نوبت آن است که به سرویسی تبدیلش نموده و به مشتریان خود ارائه نمایید. میتوانید با ساخت وب سایت یا اپلیکیشین در فضای اینترنت، این کار را انجام دهید. البته طراحی سایت و اپلیکیشن کار راحتی نیست و به تخصص و تجربه نیاز دارد. سایت و اپلیکیشنی که معرف کار شماست باید به گونه ای باشد که هم به طور کامل گویای مسائل شغلی شما باشد و هم برای کاربران جذاب باشد. 

روش و تکنولوژی که برای طراحی و ساخت وب سایت و اپلیکیشن انتخاب میشود نیز بسیار مهم بوده و البته دشوار. که باید توجه داشته باشید علاوه بر به روز بودن با میزان بودجه شما هماهنگ باشد.

با توجه به مواردی که ذکر شده به شما این پیشنهاد را میدهیم که از مشاوره وب سایت و مشاوره وب اپلیکیشن کمک بگیرید تا در کمترین زمان و به بهترین شکل کار را برایتان انجام دهد.

 

مشاوره امور مالی و مالیاتی

با دریافت مشاوره از کارشناسان حرفه‌ای و موفق ساکوراد، موفقیت کسب و کار، رونق فروش و افزایش درآمد خود را تضمین کنید!

چرا باید سایت و یا اپلیکیشن داشته باشیم؟

هر سایت یا اپلیکیشن در فضای مجازی همانند بروشور و کاتالوگ در فضای حقیقی برای کسب و کار عمل مینماید. وقتی برای شغلتان یک وب سایت یا اپلیکیشن طراحی میکنید در واقع صاحب یک کاتالوگ و بروشور آنلاین می‌شوید که برای عموم افراد در دسترس و قابل نمایش است و هزینه ها و دردسرهای کاتالوگ و بروشورهای فیزیکی را نیز ندارد. پس از هر لحاظ که مقایسه نمایید سایت واپلیکیشن دارای برتری است.

 

افزوده شدن ارزش و اعتبار کسب و کار با سایت و اپلیکیشن

اگر کسب و کار شما دارای  وب سایت و اپلیکیشن باشد باعث افزایش اعتبار شغلی شما میگردد. به عنوان مثال میتوانید ایمیل خود را نیز به جای آنکه با پسوند یاهو یا جیمیل بسازید، یک ایمیل با پسوند نام شرکت ارائه دهید که مسلما از شان و اعتبار بالایی برخوردار است.

امکان دیده شدن بیشتر کسب و کارتان در اینترنت

بر اساس آمار موجود روزانه حدود ۲/۵ میلیارد نفر در فضای مجازی و اینترنت از سایت‌ها بازدید می‌کنند. شما نیز میتوانید با رعایت اصول و بهره گیری از تخصص مشاوره راه اندازی وب سایت جزو پربازدیدترین سایت ها باشید و از این طریق به شناخته شدن  کسب و کار خود کمک کنید.

افزایش تاثیر سایت و اپلیکیشن بر مشتریان

زمانیکه که وب سایت و اپلیکیشن داشته باشید میتوانید به راحتی خدمات و محصولات خود را به مشتریان تان در هر جایی که باشند معرفی نمایید، مشتریان جدیدی جذب نموده و میان آنها اعتمادسازی کنید. و این ترتیب سایت یا اپلیکیشن سبب رونق فروش و افزایش درآمد شما می شود.

بازی کردن نقش واحد پشتیبانی

وقتی از طریق وب سایت محصول یا خدمات خود را معرفی مینمایید، میتوانید تمام مشخصات و توضیحات آموزشی مربوط به آن را نیز در سایت قرار دهید و مشتریان از این طریق به راحتی اطلاعات مورد نیازشان را کسب میکنند.

تبدیل شدن تلفن همراه را به فروشگاه محصول یا خدمات

امروزه روز اکثر مردم از تلفن همراه استفاده میکنند و بیشتر کارهای روزمره شان را از طریق گوشی همراه انجام میدهند. همین موضوع سبب این گشته تا اکثر صاحبان کسب و کارها برای ارائه محصولات و خدمات خود و جذب مشتری بیشتر، رو به تبلیغات در فضای مجازی، طراحی سایت و اپلیکیشن آورند. با توجه به استفاده از گوشی های هوشمند، دسترسی به اینترنت از گذشته آسان تر شده و استفاده از اپلیکیشن های تلفن همراه نیز افزایش پیدا کرده است. شما هم با داشتن یک اپلیکیشن برای کسب و کار خود میتوانید در میان رقبای خود دیده شوید. اپلیکیشن ها این قابلیت را دارند که حتی در زمان آفلاین بودن نیز اجرا شوند. اما سایت ها این قابلیت را ندارند و در صورت نبود اینترنت نمیتوان از محتوای آنها استفاده کرد.

 

اولویت با سایت است یا اپلیکیشن ؟

داشتن یک سایت به دلایلی که برایتان توضیح میدهیم نسبت به اپلیکیشن در اولویت است. البته هیچکدام از آنها به تنهایی کافی نیست. در هنگام راه اندازی کار باید با طراحی سایت شروع کرده و بعد از شناخته شدن برای ارائه خدمات و محصولاتتان یک اپلیکیشن طراحی نمایید. 

خیلی از افراد برای یافتن خدمات یا محصول مورد نظرشان اولین کاری که انجام میدهند جستجو در بستر اینترنت و موتورهای جستجو است. پس شما برای اینکه سایتی داشته باشید که در صفحه نخست گوگل نمایش داده شود باید با کمک یک مشاوره راه اندازی وب سایت، سایت را بر اساس اصول سئو طراحی نمایید.

این در حالیست که اگر به جای سایت، اپلیکیشن داشته باشید اکثر افراد از وجود آن بی خبر میمانند مگر اینکه برای معرفی آن دست به تبلیغات به صورت گسترده بزنید. اما در صورت وجود وب سایت میتوانید اپلیکیشن خود را نیز در آن معرفی و تبلیغ کنید. 

یکی دیگر از دلایل برتری سایت نسبت به اپلیکیشن، این است که خیلی از مردم آنقدر که به سایتها مخصوصا سایتهای نمایش داده شده در صفحات ابتدایی گوگل اعتماد دارند به اپلیکشین‌ها ندارند.  

و آخرین موردی که باید برایتان شرح دهیم این است که بروزرسانی سایت‌ها و درج مطالب در آنها به مراتب آسانتر از اپلیکیشن‌ها است.

نتیجه گیری

با توجه به توضیحات ذکر شده می توان نتیجه گرفت که داشتن وب سایت یا اپلیکشین و یا هر دو می تواند در اعتبار و اعتمادسازی کسب و کار، بازاریابی و فروش ، افزایش فروش و درآمد تاثیر به سزایی دارد. و مشاورین وب سایت و اپلیکیشن ساکوراد با تجربه چندین ساله در این زمینه می‌توانند شما را در این راه یاری نمایند.

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید