به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب | علم سئو سایت

وقتی که شما جهت یک موتور جستجو مانند گوگل یا یاهو، به دنبال یک موضوع خاص می باشید متوجه شده اید که برخی سایت ها در ابتدا قرار گرفته و دارای رتبه بالاتری نسبت به دیگر سایت ها می باشند. سئو سایت در واقع تهیه صفحات وب جهت موتورهای جستجو به شکل فریبنده و جذاب می باشد، سئو سایت یعنی این که سایت مورد نظر شما در نتیجه های موتورهای جستجو دارای بیشترین امتیاز باشید.

حال علت و امتیاز قرار گرفتن در صفحات اول چیست؟ بیشتر افراد جهت پیدا کردن و دست یافتن مطالب و یا محصولات خود از سرچ های اینترنتی در موتورهای جستجو استفاده می کنند.

دریافت خدمات مشاوره کسب و کار

طی تحقیقات صورت گرفته حدود 97 درصد کاربران با سرچ موضوع، وب سایت اول و دوم را بازدید می کنند و دیگر سایت ها برای آن برای آن ها ارزشمند نیست.

بنابراین می توان گفت سئو سایت برای ماندگاری و ایجاد کاربران جهت بازدید سایت شما بسیار مهم است. سئو سایت و انجام بهینه سازی سایت های محوله جهت موتورهای جستجوگر معروف مانند گوگل و یاهو بسیار مهم است.

کارکرد علم سئو سایت چیست؟
علم سئو سایت در موتورهای جستجو یک روش فنی و تکنیکی می باشد. این علم بر روی عنوان صفحات، کلمات کلیدی، تگ و متا تگ های موجود در صفحه، توضیحات محتوایی جهت مناسب بودن بر روی موتورهای جستجو وغیره می پردازد.

با فراگیری علم سئو و بهینه سازی سایت شما می توانید وب سایت خود را جهش محتوایی دهید و آن ها را در صدر موتورهای جستجو قرار دهید و با این روش تعداد کاربران بیشتری را وادار به بازدید از سایت خود نمائید.

دکترعلی قوامی | منتور کسب و کارحتما بخوانید:تاثیرات وب سایت واکنش گرا در بهینه سازی سایت چیست 

موتورهای جستجو به وسیله نرم افزارهای عنکبوتی صفحات سایت را می یابند و همه نرم افزارها به یک شکل کار نمی کنند متخصصان سئو باید به فن و تغییرات عملکردی این نرم افزارها آشنائی کامل داشته باشند تا بتوانند صفحات سایت ها را با توجه به آن ها تغییر دهند و روش ها را مطابق آن ها اعمال کنند.

بطور مثال برای شما هم اتفاق افتاده که با جستجو در یک موتور جستجو سایتی را در رنج اول ببینید و با سرچ در موتور جستجوی دیگر همان سایت را در مرتبه سوم یا چهارم دیده باشید.

این به دلیل نوع نرم افزار خزندگی آن ها است و یک سئو کار حرفه ای باید توانایی آن را داشته باشد که بتواند سایت را در همه موتورهای جستجو بررسی کرده و به وسیله بهینه سازی سایت آن به رتبه های بالا ارتقا دهد.

دکتر علی قوامی
دکتر علی قوامی
دانش‌آموخته دکترای تخصصی (PhD) کارآفرینی فناوری، بنیانگذار و مدیر گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد با بیش از ۲۰ سال تجربه بعنوان کوچ، مدرس، مشاور و منتور در حوزه‌های مختلف راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار در ۱۵ کشور جهان هستم. در تلاشم تا تجربیات ذی‌قیمت خود را با شما دوستان عزیزم به اشتراک گذارم.
پیشنهاد بر اساس سلیقه شما

مسیریابی تحصیلی - شغلی (آنلاین)

تست شغلی به آزمون روانشناسی گفته می شود که فرد با توجه به پاسخگویی به سوالات در انتها بهترین شغلی که می تواند در آن موفق باشد را معرفی می کند.

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور