به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
آشنایی با ما

داستان شکل‌گیری گروه ساکوراد

آیا می‌دانستید تمامی ما انسان‌ها چه در زمینه‌ی مسائل شخصی و چه کاری، بارها و بارها نیازمند کمک و راهنمایی افراد باتجربه برای انتخاب درست و بهینه هستیم؟! انتخاب‌هایی که ممکن است مسیر زندگی ما را کاملاً دچار تغییر یا تحول نماید؟!

گروه کسب و کار ساکوراد در پانزدهم دی‌ماه سال ۱۳۹۲ با مدیریت «دکتر علی قوامی» و همراهی دو نفر دیگر از اساتید برجسته‌ی دانشگاهی، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات آموزش و مشاوره به افراد و کسب و کارهای کوچک آغاز و در خرداد ۱۳۹۶ نیز پس از افزایش تعداد متخصصان خود فعالیت خود را با نام تجاری «ساکور» ادامه داد.

 این گروه از مهرماه ۱۳۹۸ به پشتوانه دانش اعضای تیم علمی خود و به منظور گسترش خدمات به کارآفرینان، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سایر بنگاههای اقتصادی کوچک، متوسط و بزرگ در سراسر ایران و جهان؛ پس از اصلاح ساختاری و تغییر نام تجاری به «ساکوراد»، با تکیه بر متدولوژی‌های روز دنیا و مدنظر قرار دادن ارزش‌ها و باورهای حرفه‌ای وارد عرصه جدیدی شد.

اعضای تیم مدیریتی گروه ساکوراد

علی قوامی

دکتر علی قوامی

بنیانگذار و مدیر ارشد

دکترای تخصصی (PhD) کارآفرینی فناوری

نسیبه قوامی پور

نسیبه قوامی‌پور

مدیر انستیتو زبان

کارشناسی‌ارشد آموزش زبان انگلیسی

افروز قیصر

دکتر افروز قیصر

مدیر منابع انسانی

دکترای حرفه‌ای DBA روانشناسی

نسیم شجری

نسیم شجری

مدیر امور مشتریان

کارشناسی‌ارشد مدیریت امور شهری

مهندس آرش هدایتی راد

مهندس آرش هدایتی‌راد

مدیر امور فنی و توسعه

کارشناسی‌ارشد معماری

نام «ساکوراد» (SUCCOURAD) به معنای «یاور دانا و پشتیبان فرزانه»، برگرفته از تلفیق کلمه انگلیسی «ساکور» (SUCCOUR) به معنای «یاور و پشتیبان در دوران سختی و گرفتاری» و کلمه فارسی «راد» (RAD) به معنای «دانا و فرزانه» است. 

سبک نوشتاری ساکوراد در زبان انگلیسی (SUCCOURAD) بسیار به کلمه SUCCESS (به معنای موفقیت) نزدیک است تا حسی مثبت را به مخاطبان القا نماید. از سوی دیگر، در زبان و فرهنگ ژاپنی کلمه «ساکورا» به معنای شکوفه گیلاس بوده و نمادی از خوش‌یمنی و سعادت است.

گروه کسب و کار ساکوراد چه کمکی می‌تواند به شما نماید؟

اگه تصمیم دارید که یک کارآفرین شده یا فقط سرمایه‌گذار باشید و یا ایده دارید اما سرمایه کافی برای تجاری‌سازی آن ندارید؛ و یا بلعکس، سرمایه‌ای دارید اما ایده‌ای برای راه‌اندازی یک تجارت پرسود ندارید؛ کافی است از مشاوران ساکوراد درخواست کمک کنید.

آن موقع است که بهترین و باتجربه‌ترین مشاوران در حوزه‌های مختلف کسب و کار، بعنوان منتور (هدایت‌گر)، مشاور و یا مدرس در کنار شما خواهند بود و ضمن همراهی شما تا انتهای مسیر موفقیت؛ تمام نیازهایتان را نظیر: تحلیل بازار، تحلیل رقبا، آموزش‌های کاربردی شخصی‌سازی‌شده، مشاوره هدفمند، جذب سرمایه‌گذار، مدیریت منابع انسانی، برقراری ارتباط موثر، مسائل حقوقی و …؛ برای شما حل و فصل می‌نمایند. پس شعار ما را هرگز فراموش نکنید:

تضمین موفقیت با یک انتخاب درست!
تماس با ما
تلفن تماس
پشتیبانی آنلاین (تلگرام)
پست الکترونیک
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

برندهای بزرگ برای تضمین موفقیت خود، از ساکوراد کمک دریافت می‌کنند

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور