درباره گروه کسب و کار ساکوراد

میدونستی همه‌ی ما آدم‌ها چه در زمینه‌ی مسائل شخصی و چه کاری، بارها و بارها نیازمند کمک و راهنمایی افراد باتجربه برای انتخاب درست و بهینه هستیم؟! انتخاب‌هایی که ممکنه مسیر زندگی ما رو کاملا تغییر بدن؟!

فلسفه شکل‌گیری گروه کسب و کار ساکوراد:

از کسب و کارهای کوچیک خانگی گرفته تا شرکت‌ها و مدیران اونها، همه و همه برای افزایش طول عمر کسب و کارشون، نیاز به مشورت و راهنمایی دارن. چراکه امروزه بخاطر پیچیده شدن ماهیت کسب و کارها و درهم تنیدگی نکات و مباحث مختلف با همدیگه، نیاز به مشاوره‌ تجاری صدچندان شده که همین نیازمندی، فلسفه‌ی اصلی شکل‌گیری ساکوراد در سال ۱۳۹۲ بود.

گروه کسب و کار ساکوراد چه کمکی میتونه به من بکنه؟

اگه تصمیم داری که یک کارآفرین بشی یا فقط سرمایه‌گذار باشی و یا ایده داری اما سرمایه کافی برای تجاری‌سازیش نداری؛ و یا بلعکس، سرمایه داری اما ایده‌ای برای راه‌اندازی یک تجارت پرسود نداری؛ فقط کافیه از مشاوران ساکوراد درخواست کمک کنی.

اون موقع هست که بهترین و باتجربه‌ترین مشاورای کشور در حوزه‌های مختلف کسب و کار، بعنوان منتور (هدایت‌گر)، مشاور و یا مدرس میان کنارت و ضمن همراهیت تا انتهای مسیر موفقیت، تمام نیازهات رو مثل: تحلیل بازار، تحلیل رقبا، آموزش‌های کاربردی شخصی‌سازی‌شده، مشاوره هدفمند، جذب سرمایه‌گذار، مدیریت منابع انسانی، برقراری ارتباط موثر، مسائل حقوقی و …؛ برات حل و فصل میکنن. پس شعار ما یادت نره:

تضمین موفقیت با یک انتخاب درست!

خدمات گروه کسب و کار ساکوراد

از جمله خدمات گروه کسب و کار ساکوراد، اجرای فرایند پیش‌شتابدهی ایده‌های استارتاپی است. در این دوره که به مدت ۲ ماه برگزار می‌شود، ایده‌پردازان، کارآفرینان و تیم‌های استارتاپی، آموزش‌های مختلفی را دریافت خواهند نمود تا شناخت آن‌ها از کسب‌وکار بالا رفته و بهتر نیاز بازار هدف خود را بشناسند.

در دوره پیش‌شتابدهی، کارآفرینان فردی و یا تیم‌های استارتاپی تحت نظارت و آموزش اساتید صاحب‌نظر و مشاوران مجرب ساکوراد، ایده خام خود را از ابعاد مختلف اعتبارسنجی کرده، بوم لین کسب و کار، BMC (بوم مدل کسب و کار) و BP (طرح تجاری) آن را تکمیل کرده و MVP (محصول اولیه قابل ارائه) مرتبط با ایده پرورش یافته‌ی خود را تهیه می‌نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۲۸۴۲۳۸۸۹-۰۲۱ یا ۰۹۲۰۴۱۲۰۷۸۹ تماس بگیرید.

از جمله خدماتی که در گروه کسب و کار ساکوراد به پشتوانه مشاوران و متخصصان زبده و مجرب به ایده‌پردازان، کارآفرینان، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالان اقتصادی ارائه می‌شود؛ ازائه خدمات مشاوره و منتورینگ در کلیه حوزه‌های کسب و کار (شامل: کارآفرینی، برندسازی، بازاریابی، تبلیغات و فروش، رونق کسب و کار، توسعه کسب و کار، تحلیل بازارهای سرمایه، فنون مذاکره و ارتباط موثر، مدیرت منابع انسانی، مباحث حقوقی و امور قرارادادها و …) به تمامی روشهای حضوری، تلفنی و آنلاین در اقصی نقاط ایران و جهان می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۲۸۴۲۳۸۸۹-۰۲۱ یا ۰۹۲۰۴۱۲۰۷۸۹ تماس بگیرید.

یکی دیگر از خدماتی که در گروه کسب و کار ساکوراد به پشتوانه مشاوران و متخصصان زبده و مجرب به ایده‌پردازان، کارآفرینان، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالان اقتصادی ارائه می‌شود؛ ازائه خدمات آموزشی در کلیه حوزه‌های کسب و کار (شامل: کارآفرینی، برندسازی، بازاریابی، تبلیغات و فروش، رونق کسب و کار، توسعه کسب و کار، تحلیل بازارهای سرمایه، فنون مذاکره و ارتباط موثر، مدیریت منابع انسانی، مباحث حقوقی و امور قرارادادها و …) به روشهای حضوری و آنلاین در اقصی نقاط ایران و جهان می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، به بخش ارتباط با ما مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۲۸۴۲۳۸۸۹-۰۲۱ یا ۰۹۲۰۴۱۲۰۷۸۹ تماس بگیرید.

همکاران و شرکای تجاری ساکوراد :

برخی مشتریان عزیز گروه ساکوراد :