به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
آشنایی با ما

آیا می‌دانستید تمامی ما انسان‌ها چه در زمینه‌ی مسائل شخصی و چه کاری، بارها و بارها نیازمند کمک و راهنمایی افراد باتجربه برای انتخاب درست و بهینه هستیم؟! انتخاب‌هایی که ممکن است مسیر زندگی ما را کاملاً دچار تغییر یا تحول نماید؟!

داستان شکل‌گیری گروه ساکوراد

گروه کسب و کار ساکوراد در پانزدهم دی‌ماه سال ۱۳۹۲ با مدیریت «دکتر علی قوامی» و همراهی دو نفر دیگر از اساتید برجسته‌ی دانشگاهی، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات آموزش و مشاوره به افراد و کسب و کارهای کوچک آغاز و در خرداد ۱۳۹۶ نیز پس از افزایش تعداد متخصصان خود فعالیت خود را با نام تجاری «ساکور» ادامه داد. این گروه از مهرماه ۱۳۹۸ به پشتوانه دانش اعضای تیم علمی خود و به منظور گسترش خدمات به کارآفرینان، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سایر بنگاههای اقتصادی کوچک، متوسط و بزرگ در سراسر ایران و جهان؛ پس از اصلاح ساختاری و تغییر نام تجاری به «ساکوراد»، با تکیه بر متدولوژی‌های روز دنیا و مدنظر قرار دادن ارزش‌ها و باورهای حرفه‌ای وارد عرصه جدیدی شد.

گروه کسب و کار ساکوراد چه کمکی می‌تواند به شما نماید؟

اگه تصمیم دارید که یک کارآفرین شده یا فقط سرمایه‌گذار باشید و یا ایده دارید اما سرمایه کافی برای تجاری‌سازی آن ندارید؛ و یا بلعکس، سرمایه‌ای دارید اما ایده‌ای برای راه‌اندازی یک تجارت پرسود ندارید؛ کافی است از مشاوران ساکوراد درخواست کمک کنید.

آن موقع است که بهترین و باتجربه‌ترین مشاوران در حوزه‌های مختلف کسب و کار، بعنوان منتور (هدایت‌گر)، مشاور و یا مدرس در کنار شما خواهند بود و ضمن همراهی شما تا انتهای مسیر موفقیت؛ تمام نیازهایتان را نظیر: تحلیل بازار، تحلیل رقبا، آموزش‌های کاربردی شخصی‌سازی‌شده، مشاوره هدفمند، جذب سرمایه‌گذار، مدیریت منابع انسانی، برقراری ارتباط موثر، مسائل حقوقی و …؛ برای شما حل و فصل می‌نمایند. پس شعار ما را هرگز فراموش نکنید:

تضمین موفقیت با یک انتخاب درست!
تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .