به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
قبل
بعدی

کلینیک کسب و کار ساکوراد

مرکز تشخیص و درمان مشکلات کسب‌وکارها

همه‌ی ما انسان‌ها چه در زمینه‌ی مسائل شخصی و چه کاری، بارها و بارها نیازمند کمک و راهنمایی افراد باتجربه برای انتخاب درست و بهینه هستیم. انتخاب‌هایی که ممکن است مسیر زندگی ما را کاملاً تغییر دهند؟!

بنابراین از کسب و کارهای کوچک خانگی گرفته تا شرکت‌های بزرگ و دانش‌بنیان  و مدیران آنها، همه و همه برای افزایش طول عمر کسب و کار خود، نیازمند مشاوره و کمک اساتید کارآزموده می‌باشند.

امروزه به دلیل پیچیده شدن ماهیت کسب و کارها و درهم تنیدگی نکات و مباحث مختلف با یکدیگر، نیاز به مشاوره‌ کسب و کار صدچندان گردیده است که همین نیازمندی، فلسفه‌ی اصلی شکل‌گیری «گروه کسب و کار ساکوراد» در سال 1392 بود.
 
از جمله خدماتی که در گروه کسب و کار ساکوراد به پشتوانه مشاوران و متخصصان زبده و مجرب به ایده‌پردازان، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سایر فعالان اقتصادی ارائه می‌شود؛ خدمات کوچینگ، مشاوره و منتورینگ در کلیه حوزه‌های کسب‌وکار و به تمامی روش‌های متنی، تلفنی، صوتی، تصویری و حضوری در اقصی نقاط ایران و جهان می‌باشد. 
 
مشاوران هر یک از حوزه‌های تخصصی، افراد خبره‌ای هستند که رزومه و صلاحیت آنها جهت ارائه مشاوره تخصصی کسب و کار (Business Consulting) به تایید گروه ساکوراد رسیده است. تلاش کرده‌ایم تا در هر بخش چندین نفر از افراد خبره به عنوان مشاور حضور داشته باشند.

اعضای هیات علمی ساکوراد

گلچینی از برترین و مجرب‌ترین اساتید و متخصصان حوزه‌های مختلف تخصصی

مشاور تولید محتوا | مترجم انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی

اگر بعنوان فعال اقتصادی به دنبال تثبیت جایگاه و گسترش…

چگونه می‌توانم از اعضای علمی ساکوراد کمک بگیرم؟

راهنمای گام به گام تا دریافت خدمت

گام اول

انتخاب متخصص از فهرست اعضای هیات علمی ساکوراد

گام دوم

تکمیل فرم رزرو وقت دریافت خدمت در صفحه متخصص

گام سوم

پرداخت وجه براساس نوع و مدت زمان درخواستی (بازای دقیقه)

گام چهارم

هماهنگی تیم پشتیبانی با متخصص برای تعیین زمان ارائه خدمت

گام پنجم

ارتباط شما با متخصص مدنظرتان جهت دریافت خدمت درخواستی

پرداخت بصرفه

تنها بازای هردقیقه دریافت خدمت

گارانتی کیفیت

هفت روز ضمانت بازگشت وجه

متخصصان مجرب‌

دسترسی به برترین‌های هر حوزه

پشتیبانی 24/7

همیشه و همه‌جا کنارتان هستیم

آکادمی ساکوراد | مرکز آموزش مهارت‌های کسب و کار

داشتن شغلی مانند کارمندی به هیچ عنوان بد نیست اما بیایید رو راست باشیم و به این موضوع که حقوق آن کافی نیست اعتراف کنیم. بسیار خوب؛ ممکن است بپرسید پس چه شغلی برای ما مناسب است و می‌توانیم با کمک آن به رویاهایمان دست پیدا کنیم؟ ما به شما کارآفرینی را پیشنهاد می‌کنیم.

کارآفرین برای راه‌اندازی و اداره یک کسب و کار موفق، در کنار دریافت مشاوره کسب و کار از مشاوران مجرب، به آموختن مهارت‌های گوناگون نیز نیاز دارد. توانایی در به‌کارگیری صحیح دانش کسب شده و استفاده از آن در راه‌اندازی و اداره کسب و کار، نمایانگر سطح مهارت‌های تخصصی یک کارآفرین است.

این مهارت‌ها در راه‌اندازی و رونق کسب و کارهای گوناگون متفاوت بوده (شامل: بسته‌های آموزشی، دوره‌های آموزشی، کتاب‌های الکترونیک و …) و مسلم است هر کسب و کاری برای رشد و توسعه خود به مهارت و دانش تخصصی خاصی نیاز دارد.

برندهای بزرگ از متخصصین ساکوراد مشاوره کسب و کار دریافت می‌کنند