به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
سارا مددزاده

سارا مددزاده

Position: مشاور روانشناسی خانواده
Categories: سلامت: روانشناسی، تغذیه و ...
Location: تهران

اگر بعنوان مدیر کسب و کار، به دنبال افزایش بهره وری کارکنان خود از طریق رفع چالشهای روحی فردی و خانوادگی ایشان هستید؛ حتما از خانم سارا مددزاده مشاوره بگیرید.

معرفی کوتاه

سارا مددزاده دانش آموخته کارشناسی ارشد در رشته مشاوره خانواده و فعال در حوزه روابط فردی، روابط زوجین، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره طلاق و خیانت.

سالها تجربه و کسب دانش در حوزه های مختلف مرتبط با آسیب‌ها و مشکلات پیش روی خانواده نظیر: پیش از ازدواج، مشکلات ناشی از طلاق، مشکلات ناشی از خیانت و … و همچنین همکاری ایشان با مراکز معتبر تخصصی و بهرهمندی از فن بیان قوی، موجب گردیده تا سارا مددزاده بعنوان روانشناسی زبده و متبحر در امور خانواده شناخته شود.

  • کارشناسی ارشد: روانشناسی خانواده
  • کارشناسی: روانشناسی خانواده

– مشاور مدرسه آیین زندگی به مدت 5 سال

– مشاور دبستان و پیش دبستان حضرت ابراهیم (ع) به مدت 3 سال

– مددکار اجتماعی در: شهرداری منطقه 12 تهران و بهزیستی کل به مدت 2 سال

– مشاور خانواده در: برنا، آوای باران و کارما از سال 1396 تاکنون

– برگزاری دوره های آموزشی خانواده

نتایج نظرسنجی :

میزان تسلط مشاور بر موضوع 90%
دقت و حوصله مشاور در پاسخگویی 95%
قدرت بیان مشاور 98%
علمی و کاربردی بودن نظرات مشاوره 93%
میزان تحقق اهداف شما از مشاوره 86%

ثبت درخواست

اگر تمایل دارید مشاوره استعدادیابی و مسیریابی شغلی شما را در یافتن شغل مناسب و متناسب با استعدادهای ذاتی‌تان یاری دهد، یا با کمک مشاوره کوچ و توسعه فردی به دنبال افزایش توانمندی‌هایتان هستید و یا اینکه قصد دارید بعنوان کارآفرین/مدیر/کارمند با بهره‌گیری از خدمات مشاوره روانشناسی و یا مشاوره سلامت و درمان بر استرس‌ها و نگرانی‌ها و همچنین مشکلات جسمی و روحی خود فائق آیید؛ حتما به مشاوران مجرب و صاحب‌نام گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد مراجعه کنید تا در سریعترین زمان ممکن به اهداف خود دست یابید.