به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سارا موسوی

سارا موسوی

Position: مشاور دیجیتال مارکتینگ و فروش
Categories: برندسازی، بازاریابی و فروش
Location: تهران

اگر بدنبال افزایش فروش و توسعه سهم خود در بازارهای بزرگ و بین‌المللی هستید؛ حتما از مهندس سارا موسوی مشاوره بگیرید.

معرفی کوتاه

سارا موسوی دانش‌آموخته زبان و ادبیات انگلیسی و مهندسی کامپیوتر- نرم افزار؛ مدیر و سرپرست دیجیتال مارکتینگ با تجربه زیاد در رهبری تیم‌ها.

مهندس سارا موسوی به دنبال توسعه رشد شغلی در ِسَمت مدیر دیجیتال مارکتینگ و تدوین استراتژیهای بازاریابی دیجیتال است که 4 سال سابقه کار در موقعیت شغلی کارشناس فروش، 2 سال سرپرست فروش، 3 سال کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ و 2 سال مدیر دیجیتال مارکتینگ، توانایی افزایش آگاهی از برند و فروش، بهبود PR برندها و رشد کسب و کارها در ایران، انگلستان، کانادا و آفریقای مرکزی را در کارنامه خود دارد.

خانم سارا موسوی برای توسعه فردی و رشد خود، توانسته است تا حد چشمگیری مهارتهای skill Soft، مدیریت زمان و تسک و اجایل خود را بهبود ببخشد.

 • مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر و فناوری اطلاعات – دانشگاه داده‌پردازان ایران
 • کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی – دانشگاه پیام‌نور
 • Link Building (پیشرفته)
 • Keyword Research (پیشرفته)
 • Influencer Marketing (پیشرفته)
 • Inbound Marketing (کارشناس)
 • SMS Marketing (پیشرفته)
 • Email Marketing (پیشرفته)
 • Social Media Marketing (کارشناس)
 • Trello, Jira, Slack, clickup, Airtable (پیشرفته)
 • Content Marketing Strategy (کارشناس)
 • SEO (کارشناس)
 • Digital Marketing Strategy (کارشناس)
 • Agile Project Management (کارشناس)
 • Google Data Studio (کارشناس)
 • Google Tag Manager (کارشناس)
 • Google Ads (کارشناس)
 • Google Search Console (کارشناس)
 • انگلیسی بالاتر از متوسط
 • مدیر دیجیتال مارکتینگ سرویس هوشمند خودنویس (ایران، تهران، تهران)- مهر 1400 تا مهر 1401:
  استارتاپ و سرویس هوشمند تولید محتوای متنی خودنویس، پلتفرم و در واقع نویسنده‌ای هوشمند برای تولید محتوای متنی است که میتوانید با توصیف یک یا چند جمله از محصول خود، چندین محتوای متنی تولید کنید. در واقع این پلتفرم، با هوش مصنوعی قادر به تولید زمینه‌ها همراه داشته باشید و بهترین محتوا را با صرف کمترین هزینه و زمان با بالاترین کیفیت محتوای متنی کپشن، مقاله و به شما کمک میکند تا همواره یک تیم تولید محتوا در همه تولید کنید.
  در این استارتاپ، حدود 1 سال و 1 ماه، به صورت ریموت، مسئولیت تدوین استراتژی سوشال مدیا، برگزاری کمپینهای توئیتر، ساخت کامیونیتی بزرگی از تولیدکنندگان محتوا، تدوین کانتنت پلن سوشال مدیا، افزایش تعداد ثبت نام پلتفرم، سئو، تولید محتوا وبلاگ و مصاحبه آنلاین با کاربران پلتفرم را به عهده داشتم. همچنین در این 1 سال همراه تیم پروداکت و تیم برنامه نویسان، مشغول به توسعه ابزارهای سئو محتوای متنی در پلتفرم بودم.
 • مدیر مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ شرکت هوش مصنوعی StrAIberry (کانادا، ونکوور) – مهر 1400 تا آبان‌ 1401:
  شرکت StrAIberry واقع در ونکوور کانادایک استارتاپ، پلتفرم و اپلیکیشن هوش مصنوعی برای بیمار، بیمه، دندانپزشک است که میتواند به بهداشت دهان و دندان شخصی، ویزیت دندانپزشک و درمان بیماران را با بالاترین دقت سازماندهی کند. در واقع با هوش مصنوعی در این اپلیکیشن و پلتفرم میتوان از 90% بیماریهای دهان و دندان پیشگیری کرد.
  حدود 1 سال و 1 ماه، به صورت ریموت، مدیریت تیم مارکتینگ، تدوین استراتژی دیجیتال، راه‌اندازی کمپین‌های دیجیتال در سوشال مدیا، سناریونویسی تولید محتوا، راه‌اندازی اتومیشن در هاب اسپات، مدیریت پروژه اجایل و سئو وبسایت را بر عهده داشته‌ام. همچنین، در این بازه زمانی، توسط تیم پروداکت، جلسات حضوری در دانشگاههای مختلف، مصاحبههای حضوری و آنلاین با دندانپزشکان، تحقیقات بازار، ایونت‌ها و رویدادهای اتاق بازرگانی ایران – آلمان را برای PR استارتاپ برگزار کردم.
 • مدیر دیجیتال مارکتینگ شرکت هوش مصنوعی DataCoLab (انگلستان، لندن) – مهر 1400 تا مهر 1401:
  شرکت هوش مصنوعی DataCoLab واقع در لندن، خدمات علم داده، یادگیری ماشین و سرویسهای هوش مصنوعی را به شرکتها به صورت B2B ارائه میدهد. این شرکت به کمک خدمات Data science ، NLP، Learning Machine و … به افزایش فروش و گسترش سهم بازار برندها یاری می‌رساند.
  حدودا یک سال و یک ماه، به صورت ریموت، تدوین استراتژی B2B، بهینه‌سازی UX وبسایت، ایمیل مارکتینگ و لینکدین مارکتینگ این شرکت را به عهده داشتم.
 • مدیر دیجیتال مارکتینگ بروکر ITB (آفریقای مرکزی، سیشل) – آبان 1400 تا اردیبهشت 1401:
  بروکر ITB ،واقع در چین، کارگزاری و پلتفرم سرمایه گذاری در بازارهای مالی ارز و فارکس است که بخش زیادی از مشتریان آن، ایرانیانی هستند که نتوانستند با توجه به قوانین سختگیرانه کشورهای دیگر ترید و سرمایه‌گذاری کنند.
  در این بروکر، حدود 7 ماه، به صورت ریموت، مسئولیت مدیریت و QC تسکهای تیم دیجیتال مارکتینگ با متد اجایل، برگزاری جلسات برین استورمینگ برای تدوین کانتنت پلن، تدوین استراتژی محتوایی، تغییر برند بوک به همراه تیم دیزاین، شرکت در جلسات پروداکت جهت بهبود مارکتینگ محصول، برگزاری کمپینهای AMPLIFICATION CONTENT، اینفلوئنسر مارکتینگ، مدیریت و بهینه سازی کمپینهای یکتانت و آموزش مارکتینگ به اعضای تیم را به عهده
  داشتم.
 • مدیر دیجیتال مارکتینگ داروخانه آنلاین ساپلین (ایران، تهران) – آبان 1400 تا فروردین 1401:
  ساپلین مرجع خرید آنی مکملهای ورزشی-غذایی اورجینال به صورت آنلاین است که به مشتری امکان استعلام قیمت، مشخصات و مقایسه محصولات را میدهد.
  حدود 6 ماه به صورت ریموت، تولید محتوای محصول نویسی سایت، سئو، برگزاری کمپینهای اینستاگرامی، نوشتن سناریوهای تولید محتوای ویدیویی، تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و پروموشنهای سایت را به عهده داشتم.
 • مدیر دیجیتال مارکتینگ شرکت هوش مصنوعی و متاورس AmGround (کانادا، تورنتو) – مهر 1400 تا اردیبهشت 1401:
  شرکت AmGround واقع در کانادا-تورونتو یک پلتفرم و دنیای مجازی کسب و کار است که در آن میتوانید تجارت، تعامل، جستجو به شیوهای قابل تنظیم با دسترسی آسان داشته باشید.
  میتوانید به صورت مجازی زمین خود را بخرید، شرکت خود را بسازید و با دیگران در گالریها رویدادها، کنفرانسها و کلاسهای درس مورد علاقه خود، تعامل داشته باشید، شرکت خود را سفارشی سازی کنید، NFT کنید و ترافیک را به شرکت خود هدایت کنید.
  حدود 6 ماه، به صورت ریموت، در این شرکت مسئولیت مدیریت تیم دیجیتال مارکتینگ به داشته ام. همچنین در این بازه زمانی، در تیم پروداکت حضور داشته و همراه با تیم تحقیقات صورت اجایل، تدوین استراتژی شبکه های اجتماعی و ارائه راهکارهای تبلیغاتی را به عهده بازار را پیش برده ایم.
 • مدیر دیجیتال مارکتینگ شرکت توسعه نرم افزاری ایزارپی “Easrp” (ایران، تهران) – دی 1399 تا مهر 1400:
  ایزارپی (Easrp) عرضه کننده مجموعه نرم افزارهای یکپارچه سازمانی (ERP Retail) که مکانیزه کردن فرایندهای سازمانی و تحقق اهداف سازمان را با راهکارهای هوشمند نرم افزاری، مشاوره فنی، خدمات حرفه ای پیاده سازی نرم افزار و دانش منابع انسانی، پیاده سازی میکند.
  این شرکت، دومین برند مدیر عامل شرکت پرامون بود. حدود 10 ماه، به صورت حضوری مسئولیت تولید محتوای سایت و لینکدین، GIVING GIFT، ایمیل مارکتینگ و تدوین استراتژی برند را به عهده داشتم.
 • مدیر دیجیتال مارکتینگ شرکت طلا و جواهرات پرامون (ایران، تهران) – دی 1399 تا مهر 1400:
  پرامون، کارخانه، شعب، سایت و فروشگاه آنلاین تولید کننده و فروش زیورآلات، اکسسوری زنانه اکسسوری مردانه و تابلو با بیش از 30 شعبه در کشور به صورت آنلاین و آفلاین است.
  در این شرکت، مسئولیت مدیریت تیم دیجیتال مارکتینگ، تدوین استراتژی دیجیتال، استراتژی محتوایی، استراتژی کمپین‌ها، نوشتن سناریو تولید محتوا ویدیویی، اینفلوئنسر مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، اسمس مارکتینگ، GIVING GIFT،کمپینهای سوشیال مدیا، طراحی لندینگ پیج کمپین‌های سایت، تولید محتوا وبلاگ، سئو ON-PAGE و حضور هفتگی در شعب سراسر کشور داشتم.
 • مدیر دیجیتال مارکتینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ لیمیتلس (ایران، تهران) – خرداد 1396 تا آذر 1399:
  آژانس دیجیتال مارکتینگ لیمیتلس، ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ، برگزاری ایونتهای آفلاین، نمایشگاههای داخلی و خارجی و ارائه راهکارهای نوین به کسب و کارهای داخلی و خارجی است. عمده مشتریان این آژانس، بروکرها و کسب و کارهای خارجی است ابتدای ورود به آژانس، به ترتیب؛ سمت اکانت منیجر، مدیریت تیم اکانت، مدیر تبلیغات مدیریت تیم محتوا و مدیریت پروژه اجایل را به عهده گرفتم.
  در این چند سال همکاری با آژانس، مسئولیتهایی مانند: تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ، سوشال مدیا، بازاریابی محتوایی، کانکشن سازی میان مشتریان QC تسکهای تیم اکانت، محتوا، دیزاین و مدیا به همراه تولید محتوای متنی، برگزاری جلسات حضوری و آنلاین مداوم با مشتریان، ارائه پروپوزال و پرزنت کردن آن، سئو ON-PAGE، مدیریت گوگل ادز را به عهده داشتم. بودن در یک آژانس، سوای همه فشارهای کاری، مدیریت پروژه اجایل، تفکر سولوشن محور، توانایی ساخت کامیونیتی و کانکشنهای جدید، نوشتن سناریو، مدیریت زمان و تسک و خیلی موارد دیگر را به من یاد داد.
  همچنین به صورت مستقیم، مدیریت دیجیتال مشتریان بزرگ و مهمی را در این آژانس برعهده داشتم. از جمله: بانک اقتصاد نوین، بانک گردشگری، مخابرات ایران، شهرداری تهران، سازمان فاوا، نستله، قهوه تیمز، بروکر آلپاری، بروکر FXTM ،فیلیمو، باسلام، خیریه فرشتهها، خیریه نیکوکاران شریف، تلویکا، قهوه موآ، نوین تک، جشنواره وب و موبایل ایران، حرکت اول، نورونتا، هولدینگ WEM ،سیم کارت تین تاک، موسسه حقوقی آپلا، کیش اینوکس، هیتروف موسسه مالی ویداپارسه، گردش پی، بروکر کپیتال اکستند، موسسه مهاجرتی Uniproperty و … .
 • سرپرست فروش انتشارات سرمشق (ایران، تهران) – آبان 1394 تا اردیبهشت 1396):
  انتشارات سرمشق، ناشر کتابهای آموزشی و کمک آموزشی است و همچنین برگزاری سمینارهای آموزشی برای خانوادهها را از جانب آموزش و پرورش به عهده دارد.
  در انتشارات، مسئولیت پیاده سازی طرحهای فروش در سه پیک از سال، راه‌اندازی CRM برای تیم فروش، برگزاری جلسات بازاریابی پکیجهای فروش و استخدام تیم فروش را به عهده داشتم.
  همچنین در این بازه زمانی، در اکثر استانهای تهران، نمایشگاه کتاب استانداری برگزار میشد و به صورت حضوری شرکت می‌کردم.
 • کارشناس فروش انتشارات بین المللی گاج (ایران، تهران) – آبان 1390 تا آبان 1394: 
  انتشارات بین‌المللی گاج، ناشر تخصصی کتابهای کمک آموزشی پیش‌دبستانی تا کنکور و با ارائه خدمات متنوعی مثل آزمونهای سراسری، اپلیکیشنهای آموزشی و… در کنار کتابها، نیازهای آموزشی افراد را هموار میکند.
  اولین تجربه کاری من، حدود 4 سال، به عنوان کارشناس فروش تلفنی، بازاریابی و نمایشگاهی بوده است. در انتشارات، دورههای حضوری آموزش بازاریابی تلفنی، مهارتهای فروش، مذاکره، CRM و تبلیغات آفلاین را گذرانده‌ام. در انتشارات، مسئولیت اجرای طرحهای فروش نیز به عهده من بود.

ثبت درخواست

نتایج نظرسنجی :

میزان تسلط مشاور بر موضوع 90%
دقت و حوصله مشاور در پاسخگویی 95%
قدرت بیان مشاور 98%
علمی و کاربردی بودن نظرات مشاوره 93%
میزان تحقق اهداف شما از مشاوره 86%

اگر تمایل دارید با استفاده از مشاوره راه اندازی کسب و کار شغلی مستقل داشته و کسب درآمد کنید و یا بعنوان یک فعال اقتصادی، با استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار، با جدیدترین و بهترین استراتژی‌های رشد و توسعه کسب و کار در جهان آشنا شوید؛ حتما به مشاوران مجرب ساکوراد مراجعه کنید تا به رویاهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید.

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور