به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
ایوب مرادیان

ایوب مرادیان

Position: مشاور حسابداری و مالی
Categories: اقتصادی و سرمایه‌گذاری, حسابداری، مالی و مالیاتی
Location: تهران

اگر بدنبال رفع اصولی و زیربنایی مسائل و مشکلات حسابداری، مالی و مالیاتی خود و یا کسب و کارتان هستید، حتما از آقای ایوب مرادیان مشاوره بگیرید.

معرفی کوتاه

ایوب مرادیان دانش آموخته کارشناسی و کارشناسی‌ارشد در رشته حسابداری و آشنا به مدیریت مالی، طراحی فرآیندها و کنترلهای مالی، تحلیل روندها و آینده‌نگری در موضوعات مالی، طراحی گزارشات مدیریتی، تهیه و تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی، بودجه‌ریزی و بودجه نویسی، حسابداری بهای تمام شده، استانداردهای حسابداری و نرم‌افزارهای مالی، قوانین مالیاتی و بیمه‌ای، حقوق و دستمزد و اظهارنامه‌ها، ارائه طرح‌های توجیهی، تجربه شرکت در انواع هیات‌های مالیاتی و بیمه‌ای.

آقای ایوب مرادیان علاوه بر تسلط و تبحر بالا در مباحث تخصصی، مواردی همچون: کارشناس ارشد اقتصادی و منابع مالی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مدیر مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب (یکپارچه) کردستان، رئیس اداره آمار، برنامه ریزی و بودجه شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان، مدیر مالی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان، مدیر مالی گروه معدن و کارخانه سنگ گرانیت سبز – قروه، مدیر مالی مجموعه مسافرتی و جهانگردی شانا گشت – تهران، مسئول حقوق و دستمزد شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان، موسس و مدرس موسسه حسابداری ژوان ژی – قروه و مسئول امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان – دهگلان را در کارنامه خود دارد.

  • کارشناسی ارشد: حسابداری
  • کارشناسی: حسابداری

– کارشناس ارشد اقتصادی و منابع مالی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

– مدیر مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب (یکپارچه) کردستان – سنندج

– رئیس اداره آمار، برنامه ریزی و بودجه شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان

– مدیر مالی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان

– مدیر مالی گروه معدن و کارخانه سنگ گرانیت سبز – قروه

– مدیر مالی مجموعه مسافرتی و جهانگردی شانا گشت – تهران

– مسئول حقوق و دستمزد شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان

– موسس و مدرس موسسه حسابداری ژوان ژی – قروه

– مسئول امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان – دهگلان

نتایج نظرسنجی :

میزان تسلط مشاور بر موضوع 90%
دقت و حوصله مشاور در پاسخگویی 95%
قدرت بیان مشاور 98%
علمی و کاربردی بودن نظرات مشاوره 93%
میزان تحقق اهداف شما از مشاوره 86%

ثبت درخواست

نظرات برخی مشاوره‌پذیران

خدمات تخصصی مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی از جمله امور زیربنایی محسوب می‌گردند که موفقیت و رُشد کسب و کارهای خُرد و کلان را در بحران‌های اقتصادی و بازارهای پررقابت تضمین می‌نمایند. بنابراین اگر قصد حضور مقتدرانه در بازارهای بین‌المللی را داشته و می‌خواهید کسب و کار خود را از آسیب‌های احتمالی مصون نگه دارید، حتما به مشاوران مجرب ساکوراد مراجعه کنید تا به رویاهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید.