به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
سمانه میمه | مشاور حقوقی و امور قراردادها

سمانه میمه

Position: مشاور حقوقی دعاوی املاک و اراضی
Categories: حقوقی، قراردادها و روابط کار
Location: تهران

اگر بعنوان کارآفرین و یا فعال اقتصادی به دنبال رفع مشکلات مرتبط با املاک و اراضی خود در مقابل متعرضین در مراجع قضایی هستید، حتما از خانم سمانه میمه مشاوره بگیرید.

معرفی کوتاه

سمانه میمه دانش‌آموخته رشته حقوق، وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 8 سال سابقه وکالت دادگستری و حضور در محاکم و مراجع قضایی.

سالها کسب تجربه ارزشمند بعنوان مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و همچنین مشاور حقوقی شورایاری محلات و دفاع از پرونده‌های سنگین مرتبط با دعاوی املاک و اراضی در مراجع قضایی به منظور بازگرداندن این اموال دولتی از دست زمین‌خواران و متعرضین به بیت المال موجب گردیده تا خانم میمه از توانایی و تبحر ویژه‌ای در این گونه دعاوی و پرونده‌ها برخوردار باشد.

  • کارشناسی حقوق
  • دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری
  • 7 سال وکالت و مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و کیفری
  • مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران
  • مشاور حقوقی شورایاری محلات

 

نتایج نظرسنجی :

میزان تسلط مشاور بر موضوع 98%
میزان تحقق اهداف شما از مشاوره 96%
قدرت بیان مشاور 93%
علمی و کاربردی بودن نظرات مشاوره 95%
دقت و حوصله مشاور در پاسخگویی 90%

ثبت درخواست مشاوره تخصصی

خدمات تخصصی مشاوره حقوقی کسب و کار و مشاوره قرارداد از جمله امور زیربنایی محسوب می‌گردد که موفقیت و رُشد کسب و کارهای خُرد و کلان را در بحران‌های اقتصادی و بازارهای پُررقابت تضمین می‌نمایند. بنابراین اگر قصد حضور مقتدرانه در بازارهای بین‌المللی را داشته و می‌خواهید کسب و کار خود را از آسیب‌های احتمالی مصون نگه دارید، حتما به مشاوران مجرب ساکوراد مراجعه کنید تا به رویاهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید.