به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
میثم صحراکار

میثم صحراکار

Position: مشاور عکاسی و فیلمبرداری
Categories: برندسازی، بازاریابی و فروش, هنر، صنایع دستی و گردشگری
Location: تهران

اگر به دنبال خلاقیت در عکاسی و تصویربرداری برای تولید تیزرهای تبلیغاتی مدنظر خود هستید، حتما از آقای میثم صحراکار مشاوره بگیرید.

معرفی کوتاه

میثم صحراکار دانش آموخته مقطع کارشناس در رشته کارگردانی سینما و دارنده مدارک بین‌المللی از جمله گواهینامه دارالفنون از جشنواره جهانی فیلم فجر.

سالها فعالیت آقای میثم صحراکار در حوزه عکاسی صنعتی و رویدادها یا همایش‌ها و سمینارها و عکاسی فیلم و تئاتر و عکاسی هنری  و شناخت و تسلط ویژه ایشان بر دوربین‌ها و لنزهای شرکتهای Canon، Nikon, Sony and Fuji, Sigma, Tamron, Samyang موجب کردیده تا بتواند عکاس اتاق بازرگانی ایران و خانه سینمای ایران گردد.

میثم صحراکار ضمن تسلط بر تمامی دوربین‌ها و لنزهای عکاسی دیجیتال قدیمی SLR و Mirrorless امروزی؛ در حوزه تصویربرداری و ساخت تیزرهای صنعتی و تبلیغاتی و یا ارائه ایده برای تولید محتوا و اجرای آن و همچنین آموزش عکاسی و کار با دوربین دیجیتال و لنزهای پیشرفته عکاسی و نرم‌افزاهای ویرایشی مانند فتوشاپ و لایت روم را در کارنامه خود دارد.

نتایج نظرسنجی :

میزان تسلط مشاور بر موضوع 80%
دقت و حوصله مشاور در پاسخگویی 100%
قدرت بیان مشاور 90%
علمی و کاربردی بودن نظرات مشاوره 99%
میزان تحقق اهداف شما از مشاوره 95%

ثبت درخواست

اگر تمایل دارید با استفاده از مشاوره راه اندازی کسب و کار شغلی مستقل داشته و کسب درآمد کنید و یا بعنوان یک فعال اقتصادی، با استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار، با جدیدترین و بهترین استراتژی‌های رشد و توسعه کسب و کار در جهان آشنا شوید؛ حتما به مشاوران مجرب ساکوراد مراجعه کنید تا به رویاهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید.