دیگه با خیال راحت می‌تونی به حضور در بازارهای جهانی فکر کنی؟!​

با ساکوراد، کسب و کارتو بین‌المللی کن!​

شبکه مترجمین کسب و کار (Business Translators Network)

آیا تاکنون بدون تسلط به زبان، در سمیناری شرکت کرده‌اید که مطالب آن برای شما بسیار مهم بوده است؟ آیا تاکنون تجربه رضایت و اعتماد به یک مترجم را در سفرهای خارجی چه از نظر امانت داری و چه از نظر توانایی داشته‌اید؟ آیا از فواید میهمانان خارجی خود که با هزینه و اهمیت زیادی نزد شما آمده اند، به خوبی بهره برده‌اید؟ میزان تاثیرپذیری تخصصی شما از کارشناسان دیگر کشورها چه میزان بوده است؟

.

اگر با طرح این سؤالات، تجربه ناخوشایندی در ذهن شما یادآوری شد، باید از خدمات ترجمه همزمان به صورت حرفه‌ای بهره ببرید.

.

اعزام مترجم همزمان (همراه)

در این سرویس بنا به درخواست مشتری، یکی از مترجمان مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه، اعزام می‌گردد. اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر است. لذا به کمک این سرویس، دیگر نیازی به استخدام مترجم همزمان به صورت تمام‌وقت نخواهید داشت.

.

ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاهها و سمینارها

ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم به زبان‌های مختلف داشته باشید. در این صورت، شبکه مترجمین ایران مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز شما در اختیار شما می‌گذارد.

.

برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور

گروه بین المللی کسب و کار برای نخستین بار سرویس تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس را ارائه کرده است. در این سرویس مترجمین ساکوراد بعنوان واسط میان شما و شریک تجاری‌تان خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین طرفین را از طریق تلفن و یا ویدئو برقرار خواهند نمود.

.

ترجمه همزمان مدون با مترجم حضوری در کنار شما

برای ترجمه همزمان نیاز به مترجم حضوری دارید؟ شبکه مترجمین ساکوراد ترجمه همزمان شما را طبق برنامه کاری‌تان برنامه‌ریزی می‌کنند تا مترجمان مجرب در زمان مقتضی در کنار شما باشند. برگزاری ملاقات حضوری، کنفرانس‌های تلفنی، همراهی میهمانان خارجی شما در داخل شهر و در طول مسافرت داخلی و خارجی، کاری و تفریحی از خدمات ارائه‌شده توسط شبکه مترجمین ساکوراد است.

.

در نهایت باید به این نکته مهم اشاره نمود که فرقی نمی‌کند شما قصد شرکت در یک همایش بین‌المللی را داشته باشید یا بخواهید به یک سفر توریستی بروید؛ تفاوتی ندارد  که قصد شرکت در جلسات تخصصی را داشته باشید یا برای حضور در نمایشگاهی بین‌المللی و معتبر برنامه‌ریزی کرده باشید؛ درهرصورت شما نیاز به بهترین سطح از خدمات ترجمه همزمان خواهید داشت و ساکوراد می‌تواند این خدمات را در بهترین شکل ممکن به شما ارائه دهد..

.

مترجمین همزمان شبکه مترجمین ساکوراد نه تنها به امر ترجمه، تسلط دارند و خدماتی حرفه‌ای در این زمینه ارائه می‌کنند، بلکه از نظر روابط عمومی، اخلاق و رفتار حرفه‌ای و آداب معاشرت در بهترین سطح ممکن قرار دارند.

چطور میتونم از مترجمین ساکوراد کمک بگیرم؟

راهنمای گام به گام تا شروع خدمت :

۱

مترجم مدنظر خود را از فهرست مترجمین ساکوراد انتخاب کنید

۲

اطلاعات خود را در فرم تعبیه شده در صفحه مترجم مربوطه، به دقت وارد کنید

۳

پس از انتخاب نوع و سایر اطلاعات موردنیاز، هزینه را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت کنید

۴

تیم پشتیبانی ساکوراد جهت انجام هماهنگی‌های لازم، با شما تماس میگیرد

۵

از طریق کانال ارتباطی اعلام شده، از مترجم مدنظر خود خدمت دریافت کنید

اعضای شبکه مترجمین کسب‌وکار ساکوراد

گلچینی از برترین و مسلط‌ترین اساتید و مترجمان زبان‌های مختلف

مشاوره تخصصی کسب و کار

با دریافت مشاوره از کارشناسان حرفه‌ای و موفق ساکوراد، موفقیت کسب و کار، رونق فروش و افزایش درآمد خود را تضمین کنید!