به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

دکتر علی قوامی

دکتر علی قوامی

بنیانگذار و مدیر گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد

بیش از 20 سال تلاش و فعالیت شبانه‌روزی و کسب دانش مستمر در عرصه‌های مختلف اجرایی، علمی و اقتصادی دکتر علی قوامی؛ منجر به راه‌اندازی چندین استارتاپ و کسب و کار اینترنتی (نظیر: گروه کسب و کار ساکوراد) و همچنین ارائه خدمات کوچینگ، آموزش، مشاوره و منتورینگ به بیش از 60,000 کارآفرین، سرمایه‌گذار، شرکت دانش‌بنیان و سایر بنگاه‌های اقتصادی در کشورهای استرالیا، افغانستان، امارات، آمریکا، انگلستان، ایران، بلژیک، پرتغال، ترکیه، سوئد، فرانسه، کانادا، مالزی، هلند و هندوستان در حوزه‌های مختلف: «راه‌اندازی کسب و کار»، «برندینگ، بازاریابی و فروش»، «رونق و توسعه کسب و کار (در سطوح: استانی، ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی» و «سرمایه‌گذاری» گردیده است.

از زمانی که یک ایده تجاری در ذهن کارآفرین شکل می‌گیرد تا راه اندازی شغل، رونق فروش و سپس توسعه ابعاد مختلف آن، با مشکلات و چالش‌های زیادی همراه است. از این رو، در گروه ساکوراد بر آن شدیم تا تمامی دغدغه‌ها و نیازهای ایده‌پردازان، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، صاحبان مشاغل و … را در غالب خدماتی متنوع و کامل ارائه نماییم.

دکتر علی قوامی

دکتر علی قوامی

بنیانگذار و مدیر گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد

دکترای تخصصی کارآفرینی فناوری

عضو انجمن بازاریابی آمریکا

0 +
کسب و کار به ما اعتماد کرده‌اند

فکر می کنید در کدام حوزه به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی ساکوراد به 1,000,000+ مشتری در 15 کشور

آکادمی ساکوراد  | مرکز آموزش مهارت‌های کسب و کار

داشتن شغلی مانند کارمندی به هیچ عنوان بد نیست اما بیایید رو راست باشیم و به این موضوع که حقوق آن کافی نیست اعتراف کنیم. بسیار خوب؛ ممکن است بپرسید پس چه شغلی برای ما مناسب است و می‌توانیم با کمک آن به رویاهایمان دست پیدا کنیم؟ ما به شما کارآفرینی را پیشنهاد می‌کنیم.

کارآفرین برای راه‌اندازی و اداره یک کسب و کار موفق، در کنار دریافت مشاوره کسب و کار از مشاوران مجرب، به آموختن مهارت‌های گوناگون نیز نیاز دارد. توانایی در به‌کارگیری صحیح دانش کسب شده و استفاده از آن در راه‌اندازی و اداره کسب و کار، نمایانگر سطح مهارت‌های تخصصی یک کارآفرین است.

این مهارت‌ها در راه‌اندازی و رونق کسب و کارهای گوناگون متفاوت بوده (شامل: بسته‌های آموزشی، دوره‌های آموزشی، کتاب‌های الکترونیک و …) و مسلم است هر کسب و کاری برای رشد و توسعه خود به مهارت و دانش تخصصی خاصی نیاز دارد.

نمی‌دانید مانع موفقیت خودتان و یا مشکل کسب و کارتان چیست؟

آیا قصد افزایش مهارت‌های فردی، راه اندازی شغل و یا بهبود و توسعه کسب و کارتان را دارید اما نمی‌دانید می‌بایست از کجا شروع کنید؟ هیچ جایی برای نگرانی نیست.

اساتید برجسته و متخصصین جوان اما صاحب‌نام و مجرب گروه کسب و کار ساکوراد گام به گام در کنار شما هستند و به شما کمک می‌کنند تا با شناسایی نقاط قوت و نقاط ضعف خود و یا کسب و کارتان، موانع پیش‌‌رو را یک به یک برداشته، در مسیر توسعه قدم گذاشته و قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح نمایید‌.

اساتید و متخصصین گروه کسب و کار ساکوراد

گلچینی از برترین اساتید، مشاوران و متخصصین

اعضای علمی گروه ساکوراد

نتیجه اعتماد مراجعه‌کنندگان

 • آقای مهران زرگر

  مشاور: خانم دکتر فرناز زمانی

 • خانم فرح اوینی

  مشاور: آقای دکتر علی قوامی

 • خانم پرنیان منیری

  مدرس: خانم فریبا یوسفی

 • آقای مرتضی احمدی

  مشاور: آقای دکتر علی قوامی

 • خانم آزاده بهمن‌یار

  مشاور: خانم دکتر افروز قیصر

 • آقای علی فراهانی

  مشاور: آقای دکتر علی قوامی

پرداخت بصرفه

تنها بازای هردقیقه دریافت خدمت

گارانتی کیفیت

هفت روز ضمانت بازگشت وجه

متخصصان مجرب‌

دسترسی به برترین‌های هر حوزه

پشتیبانی 24/7

همیشه و همه‌جا کنارتان هستیم

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور