Do You Need Help?
Services
Search
Close this search box.
Previous slide
Next slide

Business Translators Network

Translation Service Center for Entrepreneurs & Businesses

Have you ever participated in a seminar without mastering the language, the content of which was very important for you? Have you ever had the experience of satisfaction and trust in a translator in foreign trips, both in terms of reliability and ability? Have you made good use of the benefits of your foreign guests who came to you with great expense and importance? What was the degree of influence of your expertise from the experts of other countries?

If asking these questions reminded you of an unpleasant experience, you should use professional simultaneous translation services.

خدمات تخصصی ترجمه

شاید یکی از مهمترین دغدغه‌های ما در انستیتو زبان ساکوراد، ارائه خدمات ترجمه تخصصی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن می‌باشد که این هدف با بکارگیری مترجمین متخصص در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف، مانیتور کردن دائم مترجمین و برگزاری آزمون‌های آنلاین تخصصی در حال پیگیری می باشیم.

ترجمه محتوای متنی

قیمت ترجمه متن در انستیتو زبان ساکوراد، بر اساس تعداد کلمات آن محاسبه می‌شود. به علاوه عوامل دیگری مثل: زمینه ترجمه متن، زمان تحویل ترجمه، سطح کیفیت ترجمه هم بر قیمت ترجمه تأثیر می‌گذارد.

ترجمه فیلم و صوت

قیمت ترجمه فیلم و صوت در انستیتو زبان ساکوراد متناسب با مدت زمان فایل به دقیقه، مشخص می‌شود. به علاوه مواردی مانند زمینه فیلم و صوت و زمان تحویل ترجمه فیلم، می‌توانند هزینه ترجمه را تغییر دهند.

ترجمه شفاهی

در انستیتو زبان ساکوراد هزینه ترجمه شفاهی بر مبنای ساعت مشخص می‌شود؛ البته فاکتورهایی مانند: نوع ترجمه، مکان برگزاری جلسه حضوری نیز در تعیین قیمت نهایی ترجمه تاثیرگذار هستند.

ویراستاری و پارافریز تخصصی

انستیتو زبان ساکوراد قیمت ویراستاری و پارافریز تخصصی متون مختلف را برمبنای کلمه محاسبه می‌کند؛ زمینه متن و زمان تحویل، همگی از عواملی هستند که می‌توانند بر قیمت ویراستاری/پارافریز اثر بگذارد.

خدمات تخصصی آموزش زبان

امروزه تسلط به زبان خارجی یکی از واجبات و تاثیرگذارترین موارد در زندگی اجتماعی و شغلی افراد است. اگر در شغلی هستید که به واسطه آن نیاز دارید، حد معمولی زبان خارجه بدانید یا قصد مهاجرت به سایر کشورها دارید، پس واجب است تا برای یادگیری زبان خود وقت گذاشته و آموزش ببینید.

تقویت مهارت‌های مکالمه

آموزش کامل و جامع مکالمه متناسب با نیاز شما و کاملاً شخصی‌سازی شده، از سطح مبتدی تا فوق پیشرفته، تخصص ماست!

اصول نگارش و مکاتبات

فعالیت و تخصص حرفه‌ای شما هرچه باشد، برای بهبود مهارت‌های زبانی شما متناسب با شغل‌ و نیازتان برنامه ویژه‌ای داریم!

آمادگی آزمون‌های زبان

برای آمادگی جهت شرکت در آزمون‌‌های FCE, CAE, PTE, IELTS, TOEFL iBT و آزمون‌های بین‌المللی دیگر، از ما کمک بخواهید!

بحث آزاد و درک فیلم

کلاس‌‌های بحث آزاد، درک فیلم و کلاس‌های جانبی دیگر، فرصتی هستند برای تقویت توانایی‌های زبانی شما، به صورت عملی!

پاسخ به سوالات متداول مرتبط با خدمات ترجمه

ترجمه‌ مقالات ISI به مترجمین لاین ویژه و مرتبط با همان رشته علمی فقط ارجاع داده می‌شود و نهایتاً چنانچه ترجمه دریافتی کوچکترین مشکلی داشته باشد؛ به صورت اورژانسی ادیت صورت گرفته یا نسبت به تغییر مترجم و نهایتاً عودت وجه اقدام می‌شود.

می‌توانید نسبت به ادیت رایگان یا تغییر مترجم یا نهایتاً عودت وجه اقدام نمایید.

خیر. در انستیتو زبان ساکوراد، ترجمه به شکل کیفیت طلایی و برنزی وجود ندارد، بلکه کلیه سطوح کیفیتی بالا و یکسان و تحت نظارت تیم بازرسی قرار دارد و تفاوت قیمتی در زمینه رشته‌ای و فوریت در زمان تحویل است.

پاسخ این سوال شما، مثبت است. انستیتو زبان ساکوراد، یک صفحه از کتابتان را به صورت رایگان توسط حداقل 3 مترجم متخصص مختلف ترجمه و برایتان ارسال می نماید.

شما 3 نمونه ترجمه مختلف را مطالعه و بهترین مترجم را انتخاب می نمایید. در صورت تمایل نسبت به پرداخت مبلغ برآورد اولیه اقدام نموده و به انستیتو زبان ساکوراد اطلاع می دهید که مترجم منتخب شما کدام می باشد تا همان مترجم کار ترجمه کتاب را برایتان انجام دهد.

در صورتی که انتخاب مترجم برای ترجمه کتابتان از بین نمونه ترجمه ها برایتان سخت است، می توانید درخواست دهید تا نظر داوران انستیو زبان ساکوراد نیز برایتان به همراه نمونه ترجمه‌ها ارسال شود.

  • نکته مهم: در صورتی که پرداخت هزینه ترجمه کل کتاب برایتان مقدور نیست، می‌توانید از راهکار پرداخت در چند قسط، بدون کاهش کیفیت تخصصی استفاده نمایید. در این حالت می‌توانید پس از انتخاب مترجم، فقط فصل اول کتابتان را سفارش بگذارید و در فرم سفارش ترجمه، کد مترجم منتخب را وارد نمایید. شما می توانید پس از دریافت فصل اول کتابتان، اقدام به ثبت سفارش فصل دوم (البته کد مترجم را نیز وارد می نمایید تا در تمامی فصول یک مترجم کارتان را انجام دهد) نمایید و به همین صورت کل کتاب را ترجمه نمایید.

تمامی فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها، مستند، اجرا، انیمیشن، فیلم‌های آموزشی، پادکست، تاک‌شو، فایل‌های صوتی ضبط شده و … .

کسانی که فارغ التحصیل یا دانش آموخته رشته شما هستند. چون فقط این دسته از افراد به تمامی جوانب تخصصی و کلی متن شما تسلط کامل دارند.

بستگی به حجم کار، زمینه و فوریت زمان تحویل متغیر است. باید درخواست خود را در سایت از طریق ثبت سفارش ویراستاری/پارافریز (بازنویسی) برای ما ارسال نمایید.

چنانچه در توضیحات سفارش درخواست دهید و تصویر لایه باز کاتالوگ یا بروشور را ارسال نمایید، ترجمه داخل آن انجام می‌شود که شامل هزینه مجزایی است، در غیراینصورت به صورت اسکرین‌شات و یا متن در Word خواهد بود.

بله و بهتر است در توضیحات سفارش این نکته را برای مترجم حتما قید کنید

در سایت از طریق ثبت سفارش ترجمه شفاهی درخواست خود را ثبت کنید. همچنین برای راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان CRM یا انستیتو زبان ساکوراد تماس بگیرید.

برای کلیه شهرهای ایران و یا سایر کشورها امکان اعزام مترجم شفاهی وجود دارد. هزینه ایاب و ذهاب (از محل اقامت مترجم تا مقصد موردنظر) و اقامت مترجم، بطور مجزا محاسبه می‌شود.

COST-EFFECTIVE PAY

Pay Only For Per Min. Of Services

QUALITY GUARANTEE

7 Days Money Back Guarantee

TOP SPECIALISTS

Access To the Best Specialists

24/7 SUPPORT

We Will Never Leave You Alone

Big Brands Receive Business Consulting from Succourad Faculty Members

Step-by-Step Guide to Get Consulting

Step 1

Choose Specialized Field

Step 2

Review Resume of Consultants

Step 3

Choosing Right Consultant

Step 4

Complete Counseling Order Form

Step 5

Payment of the Consultant's Fee

Step 6

Contact You to Set Appointment

Step 7

Communication Between You & Consultant