به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست

مشاوره فروش و بازاریابی مشاغل خانگی

در گذشته‌ای نه چندان دور، راه‌اندازی یک کسب و کار خانگی شاید به نظر امری غیرمنطقی به شمار می‌رفت ولی با این حال ورود به پاندمی کرونا و بروز مسائل دیگری همچون پیشرفت فناوری و گسترش ارتباطات اینترنتی، باعث شد تا مشاغل خانگی امروزه مورد توجه ویژه قرار گیرد. در واقع شاید بتوان گفت که کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری، مهم‌ترین مسئله‌ای است که باعث می‌شود نوع جدیدی از مشاغل به نام مشاغل خانگی ایجاد شوند. با این وجود می‌توان گفت که مشاغل خانگی نیز با چالش‌های مختلفی روبرو هستند که در این مقاله قصد داریم بیشتر در این مورد صحبت داشته باشیم.

اعضای شبکه مشاوران در حوزه «تحقیقات بازار، بازاریابی و فروش»

مشاور امور بیمه و مشاور تولید محتوا

اگر به عنوان یک کارآفرین خانگی یا دیجیتال مارکتر در...

مشاور برندینگ و تحقیقات بازار

اگر به عنوان فعال اقتصادی/صاحب کسب و کار نیازمند تحلیل...

مشاور بازاریابی و فروش | مترجم انگلیسی، فرانسه و ترکی‌استانبولی

اگر بعنوان کارآفرین یا فعال اقتصادی به دنبال کسب برتری...

مشاور بازاریابی، فروش و مذاکرات تجاری

اگر بعنوان کارآفرین یا فعال اقتصادی به دنبال رشد کسب...

مشاور و استراتژیست برند

اگر نیازمند برندسازی برای کسب و کار، محصول و یا...

متخصص و مشاور بازرگانی و تجارت بین‌الملل

اگر برای تهیه مواد موردنیاز کسب و کار خرده فروشی...

مشاوره کسب و کار خانگی

چطور می‌توان یک شغل خانگی ایجاد کرد؟ چالش‌های پیش‌رو چیست؟ چگونه می‌توانیم این چالش‌ها را پشت سر بگذاریم؟

به طور کلی یک مشاوره فروش مشاغل خانگی به شما کمک  می‌کند تا ضمن رفع دغدغه‌های فوق، بتوانید عملکرد بسیار خوبی داشته باشید. در ادامه شما را بیشتر با کسب و کار خانگی آشنا خواهیم کرد که یقینا می‌تواند برای شما در راه‌اندازی کسب و کار خانگی مورد استفاده قرار گیرد.

با کسب و کار خانگی بیشتر آشنا شوید

مشاغل خانگی به عنوان یک کسب و کار کوچک یا بزرگ، به عنوان یک بخش بسیار مهم از اقتصاد هر کشور به شمار می‌رود که در آن محصولات و خدمات مختلفی به مشتریان (که می‌توانند سازمان‌ها یا افراد باشند) ارائه می شود. بعنوان مثال، شخصی که تامین غذای کارکنان یک سازمان را قبول کرده و تولید آن را در خانه‌ی محل سکونت خود انجام می دهد، یک شغل خانگی است.

در واقع کسب و کار خانگی به تجارتی گفته می‌شود که محل استقرار آن در منزل یا قسمتی از یک خانه (مانند پارکینگ) باشد. به همین دلیل، رشد کسب و کارهای خانگی  سرعت گرفته است. در همین راستا، پلتفرم‌های اینترنتی در مشاغل خانگی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین در دنیای امروز و به لطف شبکه‌های اجتماعی ما می‌توانیم مشاغل خانگی بسیار زیادی را از پخت کیک، تهیه پیاز داغ و حتی محصولاتی که مختص به منطقه جغرافیایی می شود را مشاهده کنیم.

باید در نظر داشته باشید که مشاغل خانگی امروزه محدود به خوراکی و هنرهای دستی و یا خیاطی نشده و می‌توان گفت که گستره این کسب و کارها روز به روز در حال افزایش است. لذا خدمات مشاغل خانگی می‌تواند شامل مواردی همچون نویسندگی، برنامه نویسی، طراحی سایت، عکاسی و فیلمبرداری و غیره شود.

برای مثال می‌توان گفت که فریلنسرها به نوعی در زمینه مشاغل خانگی در حال فعالیت هستند. یعنی افرادی که در خانه برنامه‌نویسی کرده، تولید محتوا انجام می‌دهد و کارفرماها از راه دور پروژه ای را به این اشخاص می‌سپارند و  پروژه‌ها به این صورت انجام شده و در اختیار کارفرما قرار داده می شود.

cropped-favicon.webp حتما بخوانید : ۱۳ نکته مهم بازاریابی تلفنی برای جذب مشتری

اهمیت مشاوره فروش و بازاریابی چیست؟

این سوال مطرح می‌شود که چطور باید حوزه کاری خود را برای راه‌اندازی مشاغل خانگی انتخاب کنیم؟ بعنوان پاسخ به این سوال مهم باید گفت که  ابتدا می‌بایست به مسائلی همچون پتانسیل کاری و تخصص شخصی که می‌خواهد کسب و کار خانگی راه‌اندازی کند توجه داشته باشیم. پتانسیل بازی را می‌توان از مهم‌ترین مسائل مربوط دانست که باید در نظر گرفته شود. برای مثال در صورتی که شما بخواهید در محیط جغرافیایی خود کیک‌های تولد عرضه کنید، در این حوزه تخصص دارید و تصور می‌کنید که کشش بازار به دلیل کمبود این خدمات وجود دارد، شروع کردن این کار برای شما مفید واقع خواهد شد. اما مشاوره فروش و بازاریابی چطور می‌تواند به شما در این راستا کمک کند؟ با ما همراه باشید تا بیشتر در این مورد در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره فروش و بازاریابی می‌تواند در راستای ارزیابی مهارت‌هایی که شما دارید به شما کمک کند. از سوی دیگر ارائه روش‌های بازاریابی کم‌هزینه و زودبازده برای کسب و کاری که می خواهید داشته باشید و یا توسعه استراتژی برای افزایش و جذب مشتری از دیگر مزایای استفاده از خدمات مشاوره فروش و بازاریابی به شمار می‌رود. برندسازی، ارائه راهکار برای فعالیت موثر و هدفمند در شبکه‌های اجتماعی و غیره می‌تواند برای شما مفید واقع شود.

 

مشاوره فروش کسب و کار خانگی

کسب و کار خانگی شما نباید کوتاه مدت باشد

مشاوره کسب و کار خانگی می‌تواند به شما در یک امر بسیار مهم کمک کند. و آن اینست که در واقع بسیاری از کسب و کارهای خانگی طول عمر بسیار زیادی ندارند. چراکه استراتژی و برنامه‌ریزی‌های بلندمدتی برای آن وجود ندارد . بنابراین یک مشاوره فروش و بازاریابی خوب می‌تواند به شما کمک کند تا به نتایج بسیار خوبی را به دست اورید. در واقع کسب و کار شما باید هدف داشته باشد و در این صورت می‌توانید برنامه‌ریزی بلند مدت داشته باشید. از سوی دیگر برای کسب و کار خانگی خود باید میل به پیشرفت داشته باشید. تمامی این خدمات به صورت کاملا تخصصی توسط مشاوران کسب و کار ساکوراد به شما ارائه شده و در دسترس است.

کسب و کار خانگی شما باید به گونه‌ای طراحی شود که توانایی تبدیل شدن به کسب و کارهای بزرگتر برای آن وجود داشته باشد. در این صورت می‌توانید با دریافت خدمات مشاوره مشاغل خانگی برند خود را ایجاد کرده و در ادامه توسعه دهید تا به عنوان یک برند بزرگ شناخته شوید.

با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در مورد برترین ایده‌های راه‌اندازی کسب و کار خانگی با شما به اشتراک بگذاریم که یقینا می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع شود.

خدمات مشاوره برای راه اندازی کسب و کار خانگی

چه ایده‌هایی برای راه‌اندازی مشاغل خانگی وجود دارد؟

در  بخش‌های قبل، بیان کردیم که با وجود پلتفرم‌های شبکه اجتماعی، راه‌اندازی یک کسب و کار خانگی کار سختی نخواهد بود. در واقع باید در نظر داشته باشید که سرمایه شما برای راه‌اندازی مشاغل خانگی در درجه دوم اهمیت بوده و داشتن ایده‌های جدید و جذاب می‌تواند به شما کمک کند تا مشاغل خانگی را بهتر ایجاد کنید. در صورتی که می‌خواهید ایده‌های بیشتری به دست بیاورید، موارد زیر را بررسی کنید :

 • آشپزی و تمامی مشاغل مربوط مانند کیک‌پزی، شیرینی‌پزی و غیره
 • محصولات خوراکی فرآوری شده مانند لواشک، ترشی و غیره
 • تولید محتوا به صورت متنی، صوتی و تصویری
 • طراحی، ایده‌پردازی و پیاده‌سازی انیمیشن و موشن‌گرافیک
 • برنامه‌نویسی، طراحی سایت و ساخت ربات‌های اینترنتی
 • دیجیتال مارکتینگ، برندینگ و فعالیت در حوزه تبلیغات
 • بلاگری، ادمین اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی
 • نویسندگی، ترجمه و فعالیت در حوزه متن
 • تدریس خصوصی به صورت آنلاین
 • فروش آنلاین وسایلی همچون لباس و غیره
 • فرش‌بافی

به طور کلی می‌توان گفت که حوزه‌هایی که قابلیت ورود مشاغل خانگی در آنها وجود دارد بسیار زیاد بوده و شما باید در این حوزه اطلاعات لازم را به دست بیاورید، دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق کارشناس مشاوره و بازاریابی ارائه شده و در دسترس شما خواهد بود و شما براحتی می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه از این خدمات تخصصی استفاده کنید.

https://succourad.com/?p=27550
پیشنهاد براساس سلیقه شما

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید