به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اهمیت لینک سازی

اهمیت لینک سازی برای وب سایت

معمولا فرصتهای زیادی برای لینک سازی وجود دارد که به هدر میرود، چون بسیاری از افراد‬ حاضر در سازمان از اهمیت لینک بی خبرند. حتی وقتی که از ارزش‬ آن آگاه می شوند، از قدرت‬ قرار دادن کلیدواژه ها در لینک اطلاعی ندارند.‬

از کارمندان سازمان درخواست کنید که به لینک گزاری فکر کنند تا همه درک کنند که لینک‌ها عامل اصلی موفقیت سایت هستند. به ویژه، آنها باید دو نکته را درک کنند: اولاً، هر فرصت لینک را باید پذیرفت و دوماً، لینک‌ها باید حاوی کلمات کلیدی باشند تا بهینه باشند.

 

حتما بخوانید: ۵ تکنیک ساخت بک لینک

 

اهمیت لینک سازی برای تیم روابط اجتماعی

یک نمونه قدیمی از فرصتهای از‬ دست رفته مرتبط با لینک به ‫علت فقدان درک از لینک‬ در تیم های روابط اجتماعی دیده می شود.‬ اکثر روابط اجتماعی درکی از لینک بیلدینگ ندارند‬. بنابراین با وجودی که آنها کمکهای‬ خوبی همچون در ارسال مطبوعات دارند‬.

معمولاً تیم روابط اجتماعی سازمان به لینک گزاری وقت نمی‌گذارد و فرصت‌های ارزشمند از دست می‌رود. آنها باید درک کنند که لینک‌های کلیدواژه گزاری در مطبوعات می‌تواند به بخش‌های مختلف سایت اشاره کند. به طور ایده آل، هرکسی که‫ مسئول معرفی وب سایت است‬ باید مطمئن شود که تیم روابط اجتماعی‬ در مورد کلیدواژه ها و‬ صفحات مورد نظر در مورد لینک گزاری بداند.‬

شرکتهایی که سایت دارند و می‌توانند سایت دیگران را لینک کنند، اغلب فرصت‌های بی‌استفاده را از دست می‌دهند. بنابراین، افرادی در سازمان که این روابط را ایجاد می‌کنند باید درک کنند که لینک در سازمان‌های دیگر اهمیت دارد.

البته سازمانهای دیگری نیز به جز‬ تیم روابط اجتماعی می تواند به شما کمک کند.‬

تمامی اعضای سازمان شما می توانند لینکهایی‬ در Facebook ، LinkedIn و‬‬ Google+ تهیه کنند‬ و یا اینکه در فوتر یا‬ پیامهای فروم یا وبلاگهای خود و غیره قرار دهند.‬

بنابراین تلاش کنید و به کارمندان‬ خود در مورد مفهوم لینک سازی آموزش دهید. با کمی شانس می توانید ببینید که‬ لینکهای شما گسترش خواهد یافت‬‬‬‬‬‬‬.

 

با دریافت « مشاوره برنامه‌نویسی، وب و سئو » از کارشناسان جوان حرفه‌ای و باتجربه ساکوراد؛ موفقیت کسب و کار، رونق فروش و افزایش درآمد خود را تضمین کنید!

 

 و اما کلام آخر…

نتیجه لینک سازی افزایش اعتبار صفحات سایت و انتقال صحیح اعتبار ورودی به صفحات سایت است. لینک ها، هم از وبسایتهای دیگر و هم وبسایت خودتان، برای سئو مهم هستند. تجربه نشان داده است بین کیفیت و کمیت لینکهای دریافتی یک صفحه و رتبه آن در نتایج جستجو رابطه روشنی وجود دارد.

تصویر دکتر علی قوامی
دکتر علی قوامی
دانش‌آموخته دکترای تخصصی (PhD) کارآفرینی فناوری، بنیانگذار و مدیر گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد با بیش از ۲۰ سال تجربه بعنوان کوچ، مدرس، مشاور و منتور در حوزه‌های مختلف راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار در ۱۵ کشور جهان هستم. در تلاشم تا تجربیات ذی‌قیمت خود را با شما دوستان عزیزم به اشتراک گذارم.
پیشنهاد بر اساس سلیقه شما

مسیریابی تحصیلی - شغلی (آنلاین)

تست شغلی به آزمون روانشناسی گفته می شود که فرد با توجه به پاسخگویی به سوالات در انتها بهترین شغلی که می تواند در آن موفق باشد را معرفی می کند.

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

کلینیک مشاوره کسب و کار

ارائه‌ی خدمات کوچینگ، مشاوره و منتورینگ توسط برترین متخصصان جوان

هاست سنتر حرفه‌ای

طیف وسیعی از خدمات حرفه‌ای هاستینگ با تنوع و کیفیت کنترل شده

کانال یوتیوب

آموزش‌ها و نکات کلیدی ما را دنبال کنید

کانال تلگرام

اخبار و تخفیفات گروهی ما را دنبال کنید

صفحه اینستاگرام

آموزش‌ها و تخفیفات گروهی ما را دنبال کنید

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور