به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
سعیده نعمتی

سعیده نعمتی

Position: مترجم زبان انگلیسی
Categories: زبان انگلیسی
Location: تهران

اگر به دنبال موفقیت در مذاکرات یا مکاتبات تجاری خود در سطح بین‌المللی هستید، حتما از خدمات تخصصی خانم سعیده نعمتی بهره مند شوید.

معرفی کوتاه

سعیده نعمتی دانش آموخته‌ی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه گیلان با سال‌ها تجربه در حوزه‌های تحقیق, ترجمه, تدریس, پژوهش و روابط بین‌الملل.

خانم سعیده نعمتی علاوه بر کسب دانش آکادمیک، طی دوره‌ آموزشی در کانون زبان ایران (ILI)، تدریس در دانشگاه علوم پزشکی گیلان و دانشگاه گیلان و همچنین همکاری با سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی همچون سازمان برنامه و بودجه استان گیلان، حوزه امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مجله جراحی مغز و اعصاب ایران در مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی گیلان، شرکت روکش آریاپویا و کارخانه لامپ پارس شهاب؛ در کنار داشتن مهارت‌های فن بیان و سخنوری و مدیریت و راهبری موجب گردیده تا خانم سعیده نعمتی از تبحر بالایی در انواع ترجمه برخوردار باشد.

.

.

.

.

.

ثبت درخواست

اگر تمایل دارید با استفاده از مشاوره راه اندازی کسب و کار شغلی مستقل داشته و کسب درآمد کنید و یا بعنوان یک فعال اقتصادی، با استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار، با جدیدترین و بهترین استراتژی‌های رشد و توسعه کسب و کار در جهان آشنا شوید؛ حتما به مشاوران مجرب ساکوراد مراجعه کنید تا به رویاهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید.