به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
ناهید پرپینچی | مترجم زبان انگلیسی

ناهید پرپینچی

Position: مترجم زبان انگلیسی
Categories: زبان انگلیسی
Location: تهران

اگر به دنبال موفقیت در مذاکرات یا مکاتبات تجاری خود در سطح بین‌المللی هستید، حتما از خدمات تخصصی خانم ناهید پرپینچی بهره مند شوید.

معرفی کوتاه

ناهید پرپینچی دانش آموخته‌ی کارشناسی و کارشناسی‌ارشد در رشته مترجمی زبان انگلیسی با سالها تجربه در حوزه های آموزش و ترجمه و عضو انجمن صنفی مترجمین ایران.

خانم ناهید پرپینچی علاوه بر کسب دانش آکادمیک، طی دوره‌ آموزشی در کانون زبان ایران (ILI) و همچنین دوره آموزشی روش تدریس در مدرسان شریف در کنار روابط عمومی خوب و برخورداری از توانایی تحلیل و انتقال مفاهیم، موجب گردیده تا ایشان از توانایی و مهارت خاصی در حوزه ترجمه برخوردار باشد.

از جمله سوابق تجربی سرکارخانم ناهید پرپینچی می‌توان به تدریس در دبیرستان‌ها و آموزشگاههای زبان و نیز ترجمه متون مختلف تخصصی اشاره نمود.

.

.

.

.

.

ثبت درخواست

اگر تمایل دارید با استفاده از مشاوره راه اندازی کسب و کار شغلی مستقل داشته و کسب درآمد کنید و یا بعنوان یک فعال اقتصادی، با استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار، با جدیدترین و بهترین استراتژی‌های رشد و توسعه کسب و کار در جهان آشنا شوید؛ حتما به مشاوران مجرب ساکوراد مراجعه کنید تا به رویاهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید.