به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
محمد معصومی

محمد معصومی

Position: مشاور و تحلیلگر اجتماعی
Categories: تحقیقات بازار، بازاریابی و فروش, روانشناسی، سلامت و اموربیمه
Location: خراسان شمالی

اگر بعنوان کارآفرین یا فعال اقتصادی، به دنبال نفوذ سریع در بازار آنهم با پرداخت کمترین هزینه هستید؛ حتما از آقای محمد معصومی مشاوره بگیرید.

معرفی کوتاه

محمد معصومی دانش آموخته‌ی رشته علوم اجتماعی گرایش مردم شناسی فعال در حوزه تحلیلگری و رفتارشناسی اجتماعی، پژوهشگر فرهنگی می باشد.

 

آقای محمد معصومی پس از کسب تجربیات ارزشمند بعنوان مشاور و مددکار اجتماعی در حوزه‌ی آسیب شناسی مسائل خانواده، از تبحر ویژه‌ای برای تحلیل و بررسی بازار با رویکرد مردم شناسی و اجتماعی برخوردار است. 


طی دوره‌های امداد و نجات در هلال احمر استان خراسان شمالی و همچنین همکاری با مرکز مداخله در بحران پایگاه خدمات اجتماعی شهرستان شیروان از جمله تجربیات ایشان است.

نتایج نظرسنجی :

میزان تسلط مشاور بر موضوع 90%
دقت و حوصله مشاور در پاسخگویی 95%
قدرت بیان مشاور 98%
علمی و کاربردی بودن نظرات مشاوره 93%
میزان تحقق اهداف شما از مشاوره 86%

ثبت درخواست

اگر تمایل دارید مشاوره استعدادیابی و مسیریابی شغلی شما را در یافتن شغل مناسب و متناسب با استعدادهای ذاتی‌تان یاری دهد، یا با کمک مشاوره کوچ و توسعه فردی به دنبال افزایش توانمندی‌هایتان هستید و یا اینکه قصد دارید بعنوان کارآفرین/مدیر/کارمند با بهره‌گیری از خدمات مشاوره روانشناسی و یا مشاوره سلامت و درمان بر استرس‌ها و نگرانی‌ها و همچنین مشکلات جسمی و روحی خود فائق آیید؛ حتما به مشاوران مجرب و صاحب‌نام گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد مراجعه کنید تا در سریعترین زمان ممکن به اهداف خود دست یابید.