0

باشگاه سرمایه گذاری

باشگاه سرمایه گذاری ساکوراد

صاحبان سرمایه همواره دنبال راهی به منظور افزایش سرمایه و دارایی‌های خود هستند، در حدود یک دهه اخیر در اقصی نقاط جهان بسیاری از سرمایه‌گذاران که از قدرت ریسک بالاتری برخوردارند روی ایده‌ها، طرح‌ها و پروژه‌های استارتاپی سرمایه گذاری کردند. بدیهی است اگر به شیوه صحیح و پس از بررسی  تخصصی، سرمایه‌گذاری انجام شده باشد؛ احتمال موفقیت پروژه چند برابر و البته میزان رشد ثروت چند ده برابر خواهد شد؛ از این رو سرمایه گذاری روی استارتاپ ها همواره برای سرمایه داران جذاب بود است.

حمایت گروه کسب و کار ساکوراد از سرمایه‌گذاران

هیچیک از شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری که هم اکنون جزو شرکت‌های هزار میلیاردی یا چند صد میلیاردی محسوی می‌گردند؛ چند سال پیش شاید اصلا وجود خارجی نداشتند و این نشان‌دهنده رشد و پیشرفت بزرگ در حوزه فناوری است. بگذارید با یک مثال ساده تر به سوال اصلی پاسخ دهیم، در طی پنج سال اخیر فکر می کنید طلا یا مسکن چند برابر شده؟ مثلا ۵ برابر یا ۱۰ برابر یا اصلا ۲۰ برابر؟
حالا وقتی سراغ همین شرکت های ایرانی مثل دیجی کالا یا اسنپ یا علی بابا یا… می رویم می بینیم ثروتشان شاید ۱۰۰۰ برابر یا بیشتر شده است و این تفاوت بزرگ بین سرمایه گذاری در حوزه فناوری و سایر حوزه ها هست. یعنی شما می تواند با سرمایه گذاری درست و منطقی در حوزه استارتاپ ها در عرض چند سال ثروت و دارایی خود را چند برابر نمایید.

وقتی با یک انتخاب درست و منطقی شما می توانید درعرض چند ماه یا چند سال ثروت خود را چند ده برابر نمایید، چرا باید روی این فرصت طلایی چشم پوشی کنید؟
در جهان سرمایه گذاری بر روی استارتاپ‌ها، به سرمایه‌گذاری خطرپذیر و پرریسک (VC) معروف است. بنابراین به سرمایه گذاران علاقمند ورود به این بازار پرریسک اما بسیارجذاب، شدیدا توصیه می‌شود پیش از سرمایه گذاری حتما خوب مطالعه و تحقیق نمایند و حتما از مشاوران خبره در این حوزه کمک بگیرند.

گروه کسب و کار ساکوراد، از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی دعوت می کند تا با مشارکت در طرح‌ها، ایده‌ها و اختراعات و پروژه‌های مورد تایید اعضای علمی گروه ساکوراد؛ علاوه بر افزایش ثروت خود، به رشد و ارتقا دانش ملی و اشتغال جوانان کشور نیز کمک نمایند.

شما می‌توانید فرم اعلام آمادگی جهت مشارکت یا سرمایه‌گذاری را از لینک زیر دریافت و پس از تکمیل آن، از طریق ایمیل به نشانی info@succourad.com برای ما ارسال فرمایید. کارشناسان گروه ساکوراد در اسرع وقت به منظور بررسی دقیق‌تر حوزه‌های مورد علاقه و مناسب شما جهت مشارکت/سرمایه‌گذاری و شروع همکاری بلندمدت با شما تماس خواهند گرفت.