0

مزرعه پرورش ایده

به اعتقاد کارشناسان و متخصصان اقتصادی، یکی از مهمترین راهکارهای برون رفت از وضعیت کنونی اقتصاد ‘مقابله با تحریم‌های ظالمانه، تحقق اقتصاد مقاومتی و نیل به خوداتکایی مطلوب’ تقویت و توسعه فعالیت‌های کارآفرینانه است که باید بیش از هر زمان دیگر با فوریت مورد توجه قرار گرفته و برای آن برنامه ریزی شود.

حمایت گروه کسب و کار ساکوراد از نخبگان، کارآفرینان، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و صنایع

گروه کسب و کار ساکوراد به پشتوانه سرمایه‌گذاران خود روی ایده‌ها و استارتاپ‌های شما سرمایه‌گذاری می‌کند و به تناسب نیاز، آنها را در مرحله پیش‌شتابدهی، شتابدهی و سرمایه‌گذاری پذیرش می‌نماید. ساکوراد برای اینکه بتواند خدمات بهتری را به صاحبان ایده و استارتاپ در حداقل زمان ممکن ارائه دهد فرم درخواست سرمایه‌گذاری را روی سایت قرار داده است.

بنابراین، برای اینکه از ظرفیت‌های گروه ساکوراد در حوزه‌هایی مانند سرمایه‌گذاری و پیش‌شتابدهی استفاده نمایید، نیاز است که فرم درخواست جذب سرمایه را تکمیل و به گردش بیاندازید، کارشناسان ساکوراد در اسرع وقت اطلاعات ارسالی شما را بررسی کرده و زمان جلسه احتمالی را با شما تنظیم خواهند نمود.

درخواست شما می‌تواند نقطه شروع همکاری شما با گروه ساکوراد باشد. بنابراین، اگر یک ایده جذاب یا استارتاپ دارید همین حالا فرم درخواست جذب سرمایه را تکمیل نمایید.

اولین اطلاعاتی که ساکوراد از ایده و استارتاپ شما دریافت می کند همان اطلاعاتی هست که شما در فرم درخواست سرمایه‌گذاری تکمیل می‌فرمایید. گروه ساکوراد از شما نمی‌خواهد که اطلاعات ریز و بسیار کامل باشد، اما این تقاضا را دارد که حداقل، اطلاعاتی که وجود دارد را بصورت کامل در فرم تکمیل نمایید تا علاوه بر اینکه احتمال همکاری با شما بیشتر شود، ساکوراد و سرمایه‌گذاران علاقمند درخصوص طرح و استارتاپ شما بیشترین اطمینان از موفقیت و سودده بودن را کسب نمایند تا بتوانند همراهی بیشتری با شما داشته باشد.

پس از ثبت و ارسال فرم درخواست سرمایه گذاری دیگر نیاز نیست شما کاری انجام دهید جز مطالعه سایت ساکوراد و آشنایی بیشتر با خدماتی که گروه کسب و کار ساکوراد به شما ارائه می دهد.

فرم شما در مدت زمانی اندک توسط دپارتمان کارآفرینی و سرمایه گذاری گروه ساکوراد بررسی و سپس درخصوص تعامل دو طرف، تصمیم گیری و در این باب با شما صحبت خواهد شد.

گروه کسب و کار ساکوراد تلاش دارد تمام خدماتی که صاحبان ایده و استارتاپ در مراحل مرتبط با کار شتابدهندهی و سرمایه‌گذاری نیاز دارند، را به ایشان ارائه دهد.

این خدمات صرفا محدود به جذب سرمایه نخواهد شد و ساکوراد سعی کرده شرایطی را فراهم آورد که تیم‌های استارتاپ بدون هیچ دغدغه ای فقط به موفقیت فکر کنند. شما در قسمت خدمات ساکوراد می‌توانید با شرح کامل خدماتی که می‌توانید دریافت نمایید آشنا شوید.

شما می‌توانید فرم درخواست بررسی طرح/ایده را از لینک زیر دریافت و پس از تکمیل آن، از طریق ایمیل به نشانی info@succourad.com برای ما ارسال فرمایید. کارشناسان مجرب گروه ساکوراد به منظور بررسی دقیق تجاری بودن طرح یا ایده استارتاپی شما و شروع همکاری، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.