به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست

Business Consulting

قبل
بعدی

SUCCOURAD

INTERNATIONAL BUSINESS TEAM

You no longer need to pay extra for long-term business consulting sessions and other specialized services. All you have to do is pay for every minute of the services you receive (COACHING, SKILLS TRAINING, CONSULTING, TRANSLATION, MENTORING)!

So as soon as possible, with the help of famous Succourad Instructors, learn any skills you need and Start, Improve or Develop your business with the support of experienced Consultants (in various fields) so that you can think about global work safely.

COST-EFFECTIVE PAY

Pay Only For Every Minute Of Services

QUALITY GUARANTEE

Seven Day Money Back Guarantee

TOP SPECIALISTS

Access To Most Experienced Specialists

24/7 SUPPORT

We Will Never Leave You Alone

SUCCOURAD | CENTER OF BUSINESS SKILLS TRAINING

داشتن شغلی مانند کارمندی به هیچ عنوان بد نیست اما بیایید رو راست باشیم و به این موضوع که حقوق آن کافی نیست اعتراف کنیم. بسیار خوب؛ ممکن است بپرسید پس چه شغلی برای ما مناسب است و می‌توانیم با کمک آن به رویاهایمان دست پیدا کنیم؟ ما به شما کارآفرینی را پیشنهاد می‌کنیم. کارآفرین برای راه‌اندازی و اداره یک کسب و کار موفق، در کنار دریافت مشاوره کسب و کار از مشاوران مجرب، به آموختن مهارت‌های گوناگون نیز نیاز دارد. توانایی در به‌کارگیری صحیح دانش کسب شده و استفاده از آن در راه‌اندازی و اداره کسب و کار، نمایانگر سطح مهارت‌های تخصصی یک کارآفرین است. این مهارت‌ها در راه‌اندازی و رونق کسب و کارهای گوناگون متفاوت بوده (شامل: بسته‌های آموزشی، دوره‌های آموزشی، کتاب‌های الکترونیک و …) و مسلم است هر کسب و کاری برای رشد و توسعه خود به مهارت و دانش تخصصی خاصی نیاز دارد.

ترجمه مذاکرات شفاهی و مکاتبات تجاری

آیا تاکنون بدون تسلط به زبان، در سمیناری شرکت کرده‌اید که مطالب آن برای شما بسیار مهم بوده است؟ آیا تاکنون تجربه رضایت و اعتماد به یک مترجم را در سفرهای خارجی چه از نظر امانت داری و چه از نظر توانایی داشته‌اید؟ آیا از فواید میهمانان خارجی خود که با هزینه و اهمیت زیادی نزد شما آمده‌اند، به خوبی بهره برده‌اید؟ میزان تاثیرپذیری تخصصی شما از کارشناسان دیگر کشورها چه میزان بود؟ اگر با طرح این سؤالات، تجربه ناخوشایندی در ذهن شما یادآوری شد، باید از خدمات ترجمه ساکوراد بصورت حرفه‌ای بهره ببرید.

طراحی پلن‌ کسب و کار (آنلاین)

تمامی کسب و کارها (کوچک، متوسط و بزرگ) برای دستیابی به جایگاه موردنظرشان در بازار، تحقق اهداف و ایده‌آل‌های ترسیم‌شده و حفظ دستاوردهای خود، نیازمند بهره‌گیری از توان فنی و تخصصی تیم‌های مشاور در حوزه کسب و کار هستند که گروه بین‌المللی ساکوراد این دست از نیازهای حیاتی (نظیر: بوم کسب و کار (BMC)، طرح تجاری/بیزینس پلن (BP)، ماتریس SWOT، طرح بازاریابی/مارکتینگ پلن و ...) را در قالب خدمات متنوعی را در دو حالت رایگان و غیررایگان بصورت آنلاین برای شما هموطنان عزیز طراحی نموده است.

استعدادیابی و مسیریابی شغلی

تابحال برایتان این سوال مطرح نشده که چرا علیرغم تمامی تلاش‌های که می‌کنید، تاکنون به موفقیت زیادی دست پیدا نکرده‌اید؟! آیا تمایل ندارید که بدانید «چه استعدادهایی داشته و در چه حرفه و کسب و کاری موفق‌تر هستید»؟! به کمک این آزمون آنلاین، بلافاصله متوجه خواهید شد که چه ویژگی‌های شخصیتی داشته و بیشترین شانس موفقیت شما در کدام مشاغل است. همچنین به شما خواهد گفت که نقاط قوت و ضعف شما در محیط‌های کاری چیست. کدام محیط‌های کاری مطابق ویژگی‌های شخصیتی شما است. از سوی دیگر، به شما اطلاعاتی در مورد محیط کار ایده‌آل‌تان را می‌دهد. به شما خواهد گفت که کدام محیط‌های کاری برای شما چالش آفرین خواهد بود و برای موفقیت در شغل خود، چه کارهایی باید انجام دهید.

مشاوره راه‌اندازی کسب‌وکار

دوست داری کسب و کار خودتو با حداقل سرمایه بسازی؟! مشاوره کسب و کار در حوزه کارآفرینی (خانگی، روستایی، دیجیتال و دانش‌بنیان) شامل خدماتی است که به شما در یافتن انواع ایده‌های نو و خلاقانه (متناسب با شرایط‌ شما) و شناسایی فرصت‌های بازار و راه‌اندازی انواع کسب و کار موفق و پُردرآمد، یاری می‌کند. از جمله خدمات مشاور راه‌اندازی کسب‌وکار می‌توان به این موارد اشاره کرد: بررسی قابلیت تجاری‌سازی ایده‌، معرفی زمینه‌های کارآفرینی متناسب با تیپ شخصیتی و امکانات موجود، ارائه راهکارهای جذب منابع مالی موردنیاز، مشارکت در تدوین طرح تجاری و غیره.

مشاوره صادرات و بازرگانی

دوست داری کسب‌وکارتو در سطح بازارهای جهانی توسعه بدی؟! همانطور که می‌دانید قوانین کشورها مرتباً در حال تغییر و تحول است و هرکس که بخواهد به حوزه بازرگانی وارد شود و در زمینه ورود و خروج کالا فعالیت نماید باید بر قوانین و مقررات مسلط بوده و با تغییرات آن آشنایی داشته باشد.مشاوره کسب و کار در حوزه بازرگانی در فعالیت‌های اقتصادی مانند یک کارگشا عمل می‌کند و زمانی که مشاغل با مشکلات مواجه می‌شوند، راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد که کمک می‌کند مسیر درستی انتخاب نمایند.یکی دیگر از دلایل استفاده از مشاوره اقتصادی و بازرگانی این است که به مشاغل کمک می‌کند تا از صرف زمان و هزینه که شناخت این قوانین و پیچ و خم‌های اداری دارد و می‌تواند مانع از رشد کار و سود بیشتر شود پیشگیری نمایید.

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

[mc4wp_form id=”3101″]

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید