به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
قبل
بعدی

BUSINESS CLINIC

CENTER OF DIAGNOSING & TREATING BUSINESS PROBLEMS

همه‌ی ما انسان‌ها چه در زمینه‌ی مسائل شخصی و چه کاری، بارها و بارها نیازمند کمک و راهنمایی افراد باتجربه برای انتخاب درست و بهینه هستیم. انتخاب‌هایی که ممکن است مسیر زندگی ما را کاملاً تغییر دهند؟!

بنابراین از کسب و کارهای کوچک خانگی گرفته تا شرکت‌های بزرگ و دانش‌بنیان  و مدیران آنها، همه و همه برای افزایش طول عمر کسب و کار خود، نیازمند مشاوره و کمک اساتید کارآزموده می‌باشند.

امروزه به دلیل پیچیده شدن ماهیت کسب و کارها و درهم تنیدگی نکات و مباحث مختلف با یکدیگر، نیاز به مشاوره‌ کسب و کار صدچندان گردیده است که همین نیازمندی، فلسفه‌ی اصلی شکل‌گیری «گروه کسب و کار ساکوراد» در سال 1392 بود.
 
از جمله خدماتی که در گروه کسب و کار ساکوراد به پشتوانه مشاوران و متخصصان زبده و مجرب به ایده‌پردازان، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سایر فعالان اقتصادی ارائه می‌شود؛ خدمات کوچینگ، مشاوره و منتورینگ در کلیه حوزه‌های کسب‌وکار و به تمامی روش‌های متنی، تلفنی، صوتی، تصویری و حضوری در اقصی نقاط ایران و جهان می‌باشد. 
 
مشاوران هر یک از حوزه‌های تخصصی، افراد خبره‌ای هستند که رزومه و صلاحیت آنها جهت ارائه مشاوره تخصصی کسب و کار (Business Consulting) به تایید گروه ساکوراد رسیده است. تلاش کرده‌ایم تا در هر بخش چندین نفر از افراد خبره به عنوان مشاور حضور داشته باشند.

How Can I Get Consultation From Succourad Specialists?

Step-by-Step Guide Until Start Consulting

1st STEP

مشاور مدنظر خود را از فهرست اعضای علمی ساکوراد انتخاب کنید

2nd STEP

اطلاعات خود را در فرم تعبیه شده در صفحه مشاور انتخابی، به دقت وارد کنید

3rd STEP

مشاور مدنظر خود را از فهرست اعضای علمی ساکوراد انتخاب کنید

4th STEP

تیم پشتیبانی ساکوراد جهت هماهنگی تاریخ و ساعت مشاوره، با شما تماس میگیرد

5th STEP

مشاور مدنظر خود را از فهرست اعضای علمی ساکوراد انتخاب کنید

COST-EFFECTIVE PAY

Pay Only For Every Minute Of Services

QUALITY GUARANTEE

Seven Day Money Back Guarantee

TOP SPECIALISTS

Access To Most Experienced Specialists

24/7 SUPPORT

We Will Never Leave You Alone

SUCCOURAD BUSINESS CONSULTANTS

Selection of The Best & Most Experienced Instructors & Specialists in Various Specialized Fields

ترجمه مذاکرات شفاهی و مکاتبات تجاری

آیا تاکنون بدون تسلط به زبان، در سمیناری شرکت کرده‌اید که مطالب آن برای شما بسیار مهم بوده است؟ آیا تاکنون تجربه رضایت و اعتماد به یک مترجم را در سفرهای خارجی چه از نظر امانت داری و چه از نظر توانایی داشته‌اید؟ آیا از فواید میهمانان خارجی خود که با هزینه و اهمیت زیادی نزد شما آمده‌اند، به خوبی بهره برده‌اید؟ میزان تاثیرپذیری تخصصی شما از کارشناسان دیگر کشورها چه میزان بود؟ اگر با طرح این سؤالات، تجربه ناخوشایندی در ذهن شما یادآوری شد، باید از خدمات ترجمه ساکوراد بصورت حرفه‌ای بهره ببرید.

طراحی پلن‌ کسب و کار (آنلاین)

تمامی کسب و کارها (کوچک، متوسط و بزرگ) برای دستیابی به جایگاه موردنظرشان در بازار، تحقق اهداف و ایده‌آل‌های ترسیم‌شده و حفظ دستاوردهای خود، نیازمند بهره‌گیری از توان فنی و تخصصی تیم‌های مشاور در حوزه کسب و کار هستند که گروه بین‌المللی ساکوراد این دست از نیازهای حیاتی (نظیر: بوم کسب و کار (BMC)، طرح تجاری/بیزینس پلن (BP)، ماتریس SWOT، طرح بازاریابی/مارکتینگ پلن و ...) را در قالب خدمات متنوعی را در دو حالت رایگان و غیررایگان بصورت آنلاین برای شما هموطنان عزیز طراحی نموده است.

استعدادیابی و مسیریابی شغلی

تابحال برایتان این سوال مطرح نشده که چرا علیرغم تمامی تلاش‌های که می‌کنید، تاکنون به موفقیت زیادی دست پیدا نکرده‌اید؟! آیا تمایل ندارید که بدانید «چه استعدادهایی داشته و در چه حرفه و کسب و کاری موفق‌تر هستید»؟! به کمک این آزمون آنلاین، بلافاصله متوجه خواهید شد که چه ویژگی‌های شخصیتی داشته و بیشترین شانس موفقیت شما در کدام مشاغل است. همچنین به شما خواهد گفت که نقاط قوت و ضعف شما در محیط‌های کاری چیست. کدام محیط‌های کاری مطابق ویژگی‌های شخصیتی شما است. از سوی دیگر، به شما اطلاعاتی در مورد محیط کار ایده‌آل‌تان را می‌دهد. به شما خواهد گفت که کدام محیط‌های کاری برای شما چالش آفرین خواهد بود و برای موفقیت در شغل خود، چه کارهایی باید انجام دهید.

SUCCOURAD | CENTER OF BUSINESS SKILLS TRAINING

داشتن شغلی مانند کارمندی به هیچ عنوان بد نیست اما بیایید رو راست باشیم و به این موضوع که حقوق آن کافی نیست اعتراف کنیم. بسیار خوب؛ ممکن است بپرسید پس چه شغلی برای ما مناسب است و می‌توانیم با کمک آن به رویاهایمان دست پیدا کنیم؟ ما به شما کارآفرینی را پیشنهاد می‌کنیم. کارآفرین برای راه‌اندازی و اداره یک کسب و کار موفق، در کنار دریافت مشاوره کسب و کار از مشاوران مجرب، به آموختن مهارت‌های گوناگون نیز نیاز دارد. توانایی در به‌کارگیری صحیح دانش کسب شده و استفاده از آن در راه‌اندازی و اداره کسب و کار، نمایانگر سطح مهارت‌های تخصصی یک کارآفرین است. این مهارت‌ها در راه‌اندازی و رونق کسب و کارهای گوناگون متفاوت بوده (شامل: بسته‌های آموزشی، دوره‌های آموزشی، کتاب‌های الکترونیک و …) و مسلم است هر کسب و کاری برای رشد و توسعه خود به مهارت و دانش تخصصی خاصی نیاز دارد.