به کمک نیاز داری؟

گروه کسب و کار ساکوراد
فهرست
بیشترین درآمد کجاست

بیشترین درآمد کجاست؟ چطور شغل پردآمد پیدا کنم؟

مدت زمان مطالعه : 16 دقیقه

خیلی از ما استعدادهای زیادی داریم برای بعضیاشون تلاش کردیم و بعضیای دیگه ذاتی بودن ولی نتونستیم در جایگاه درست ازشون استفاده کنیم و باهاش کسب درآمد کنیم.

بخصوص اینکه شرایط زندگی روز به روز داره سخت‌تر میشه و دیگه اینکه فقط یک نفر تو خانواده کار کنه و یا یک شغل داشته باشه، حتی کفاف نیازهای اولیه رو هم نمیکنه.

تو این شرایط باید چکار کرد؟ معلومه باید شغلی داشته باشیم که درآمد خوبی داره.

شغلهای خوبی که جلو چشممون هستن ولی نمی‌بینیمشون و بهشون توجهی نمی‌کنیم یا متوجه ارزششون نیستیم.

ایده هایی که ممکنه دوست و آشناتون در حال انجامش باشن ولی درموردش بد میگن و میخوان قانعتون کنن که شما انجامش ندین. درصورتی که تو همین شرایط ممکنه همون دوست درحال تجربه افزایش فروش فوق‌العاده خودش باشه.

حتما این سوال توی ذهنتون ایجاد شده که از کجا بفهمیم شغلهای پردرآمد، چه شغلهایی هستن؟

 

اعضای شبکه مشاوران در حوزه «اقتصاد و سرمایه‌گذاری»

ایوب مرادیان

مشاور حسابداری و مالی

اگر بدنبال رفع اصولی و زیربنایی مسائل و مشکلات حسابداری،...

محمدعلی بهمنی

مشاور مالی و سرمایه‌گذاری

اگر به سرمایه گذاری و کسب سود در بازارهای مختلف...

زیبا پذیرفته

مشاور کارآفرینی، مدیریت، امور مالی و سرمایه گذاری

اگر در هریک از حوزه‌های کارآفرینی، مدیریت، امور مالی و...

نازنین علی بیگی

مشاور تحلیلگری و معامله گری در بازارهای مالی

اگر بدنبال یادگیری٬ تحلیل و معامله پرسود در بازارهای مختلف...

عنایت الله نجیب زاده

مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری

اگر بعنوان سرمایه‌گذار، کارآفرین و یا فعال اقتصادی به دنبال...

مهوش نیکپور

مشاور اقتصاد، تجارت و بازرگانی

اگر بعنوان کارآفرین یا فعال اقتصادی به دنبال حضور مقتدارنه...

سایه قدیمی

مشاور حسابداری، مالی و مالیاتی

اگر به دنبال رفع مشکلات و چالشهای حسابداری، ملی و...

برای شناسایی شغل‌های پر درآمد، به دانش سرمایه‌گذاری نیاز داریم

همه ما دنبال یه سرمایه گذاری امن و آتیه دار هستیم که بتونه ارزشمند باشه ورشد فراتراز تورم برامون داشته باشه اما متاسفانه درزمینه مالی کمترآموزش دیدیم بخاطر همینم تحت تاثیر هیجان و رفتارهای جمعی، اقدام می کنیم مثل هجوم به بورس که ضررهای هنگفتی به بارآورد.

درصورتیکه با آموزش دیدن، قادر خواهیم بود جلوتر از بقیه حرکت کنیم، زودتر وارد بازاری که سودآوره بشیم و به موقع و قبل از ضررده شدن ازش خارج بشیم. یعنی اینکه بدونیم چه موقع و کجا سرمایه گذاری کنیم و کجا زمان، انرژی و سرمایه‌تون رو بزارید.
نداشتن دانش سرمایه‌گذاری مسبب زیانه. با افزایش سواد مالی، پول رو میتونید تو مدت کوتاهتری از طریق ایده‌های مناسب و عملکرد صحیح ودرزمان مناسب، خلق کنید.

قطعا داشتن این سواد، امروزه یک ضرورته وبا آموزش میشه یادش گرفت. در کناراین آموزش، مهارت تحلیل هم لازمه که خیلیا این مهارتو ندارن و فقط تو دانششون تقلید می کنن و نتیجه تقلید هم مشخصه … .

اگه به تصمیمات قبلی تون نگاه کنید می بینید که نتونستید درست شرایط رو تحلیل کنید و تصمیمات اشتباه گرفتید که عواقبش ممکنه هنوز، روی زندگیتون تاثیر گذار باشه.

یکی از راههای بالا بردن سواد مالی و تحلیل اون، میتونه مشاوره از افراد صاحب تجربه باشه که مشاوران ما در ساکوراد در کنارشما هستن تا از تکرار تصمیمات اشتباه مالی شما جلوگیری کنن.

به کمک مشاورهای مجرب ساکوراد میتونید بطور عملی دانش و تحلیل سرمایه‌گذاری رو براحتی کسب کنید و یه سرمایه‌گذاری روبه رشدی داشته باشین.

cropped-favicon.webp حتما بخوانید : تکنیک‌ها و ابزارهای رونق کسب و کار در دوران رکود اقتصادی

در ادامه این مطلب، میخوام شمارو با 6 تا از مهمترین ویژگی‌هایی مجریان ایده‌های پرسود آشنا کنم، پس با من همراه باشید.

ویژگی‌های صاحبان درآمد بالا (مجریان ایده‌های پرسود)

1) فرصت هارو خوب میشناسن و برمبنای فرصت‌هایی که میشناسن وارد بازار میشن.

گاهی برای انجام یک سری کارها، یه زمان طلایی وجود داره که اگه توهمون زمان طلایی انجامش ندید دیگه اون فرصت براتون به وجود نمیاد و کارازکار میگذره.

تا حالا چند فرصت خوبو ازدست دادید اونم فقط بخاطر اینکه نمیدونستین اطلاعات/اخبار درست چیه؟ کاردرست کدومه و باید چه تصمیمی بگیرید؟

شما توهرشغلی و با هرمیزان ثروت ودارایی، با کلی فرصت، چالش ومسئله روبروهستید بنابراین باید توانایی اینو داشته باشید که تو هر شرایطی، بهترین عملکردو داشته باشید و از فرصتها/تهدیدهای پیش اومده بیشترین استفاده رو ببرید ولی این کار با تجربه کم ممکن نیست.

در گروه ساکوراد این فرصت برای شما فراهم شده تا سواد تحلیل و مهارت تحلیلی خودتون رو ارتقا بدید.

به کمک مشاوره تحقیقات بازار، بازاریابی و مشاوره فروش توسط اعضای علمی ساکوراد، قادر خواهید بود فرصت دسترسی به اخبار و اطلاعات درست و به موقع رو پیدا کنید، درست تحلیل و نتیجه گیری کنید و دارایی هاتون رو هماهنگ با اون، کنترل کنید و نهایتا با یادگیری مهارت تحلیل، عملکرد بهتری داشته باشین و گذشته رو جبران کنید.

2) تغییرات رو خوب شناسایی میکنن و متناسب با اون، استراتژی هاشون رو عوض می کنن.

هرروز یه سری تغییرات در حال وقوعه. قوانین جدید داخلی تصویب میشه، تحریما از یه طرف، بحرانای مختلف و خروج از شرایط عادی که همگی باعث میشن کسب و کارها ازروند عادی خارج بشن و اکثر افراد دچار سردرگمی و ناامیدی بشن.

همه این تغییرات روی مشتریها هم تاثیر گذاره. خب حالا باید چکارکرد؟
قطعا پافشاری روی راهکارای قدیمی جواب نمیده ومدیران باید مرتب دانش خودشون رو بروز کنن، در جریان این تغییرات باشن و به رفتارهای مشتری هاشون حساس باشن و مدام این سوالو بپرسن که الان چطور میتونم به مشتریم کمک کنم ؟

شاید نیاز باشه شکل ارائه خدمات عوض بشه. شاید لازمه تطابق با نیاز و خواست مشتری صورت بگیره. بنابراین باید تغییرات روز رو دید و چگونگی هماهنگی با تغییرات رو یادگرفت تا بتونید هزینه ها رو کاهش وفروش ودرآمدتون روافزایش بدید.

3) مهارت دارن و مهمتر از اون میدونن از مهارتشون چطور برای کسب درآمد استفاده کنن.

دیگه این روزا همتون میدونین که تو این شرایط بحران اقتصادی، پای هممون گیره و فقط آموزشهای جدید میتونه دید گسترده ای به ما بده.

مسئله هزینه ناچیزی نیست که برای بدست آوردن مهارت میدین، بلکه جلوگیری از خسارت سنگین و ضررهایی هست که به واسطه کسب نکردن مهارت سراغتون میاد.
یادتون نره تصمیماتی که امروزمی گیرید وکارهایی که انجام میدید آینده شمارو میسازه و میتونه شمارو به ی بازنده یا برنده‌ی واقعی تبدیل کنه. پس از زمانی که در اختیارت هست به درستی استفاده کن و آیندت رو تغییر بده.

مهارت های کسب درآمد گسترده شده و شما از خیلی از ایده های تجاری و ناب خبر ندارین. مشاوران ساکوراد در حوزه مشاوره راه اندازی کسب و کار، مهارت‌های آینده دار کسب درآمد رو بهتون معرفی و توی این راه کمکتون میکنن.

cropped-favicon.webp حتما بخوانید : چطور کسب و کار روستایی راه اندازی کنیم؟

4) دانش تحلیل و تفکر سیستمی دارن.

تصمیمات شما برگرفته ازدانش و دقت و صحت تحلیل شماست. اگه به تصمیمات مالی گذشتتون نگاه کنین تاسف میخورین. چرا؟!

چون الان رشد کردین ودانشی دارین که قبلا نداشتین. ازطرفی هم تشخیص راههای امن برای سرمایه گذاری کارسختیه اما غیرممکن نیست.
حجم اطلاعات بالا هم باعث سردرگمی میشه و اینکه چه انتخابی کنیم که بهترین انتخاب باشه، مارو سردرگم می کنه.
برای خروج از این وضع، چکارباید کرد تا چند پله بیشترترقی کنیم واز رشد نرمال خودمون جلوبزنیم؟

معلومه، باید آموزش ببینید تا هوش مالیتون رو تقویت کنید تا قدرت تحلیل داشته باشید.

تحلیل های ارزشمندی که میتونن کمکتون کنن مسیر درستی رو انتخاب کنین و تبدیل به یه آدم حرفه‌ای بشید که توی مسائل اقتصادی نیاز به کمک کسی نداره وبه راحتی میتونه آینده بازارکار خودشو پیش بینی کنه و زندگی و شغلشو نجات بده.

5) نبوغ مالی دارن و تفکرشون به پول، اصلا خطی نیست و تصاعدیه.

از اونجائیکه پول درآوردن کارساده ای نیست و رفته رفته هم داره هرروز سخت تر از قبل میشه؛ در نتیجه برای کنترل درآمد، یک پایه ریزی مالی مستحکم الزامیه که همون نبوغ مالیه که هممون درون خودمون اونو داریم اما از اون کارنمی کشیم

کافیه انتخاب کنید که میخواید پولدار باشید یا فقیر. همین انتخاب باعث میشه که از زمانتون برای یادگیری امورمالی استفاده کنید یا نه.

در پی این، انتخاب دوستانتون رو انتخاب می کنید و از دانش اونها بهره مند میشید. مهارتهای پولساز رو یاد می گیرید، مشاوره تخصصی می گیرید، قهرمان مالی خودتون رو انتخاب می کنید تا براساس سطح بالای سواد مالیتون، سرمایه گذاری و زمان برگشت سرمایتون رو تعیین کنید.

با افزایش نبوغ مالی، میتونید پول رو در زمان کوتاهتری ازطریق ایده های مناسب وعملکرد صحیح، خلق کنید.

6) دانش فروش در بحران رو دارن.

تو شرایطی که سفره مردم هر روز کوچیک وکوچیکترمیشه، اولویتهاشون هم درحال تغییره وممکنه خرید محصول شمارو به تعویق بندازن یا دورشوخط بکشن. چرا؟!

چون مشتری نیازهای ضروری وغیرضروری داره. یک سری نیازها داره که باید سریعا بهش پاسخ بده و یک سری نیازها هم داره که میتونه به تاخیرشون بندازه.

پس همیشه باید حواستون باشه که مشتری نیازهاش چه تغییری کردن. اگر مشتری من قبلا نیازش ضروری بوده والان به سمت نیازغیرضروری رفته، چه تغییراتی باید روی طراحی خدمات ومحصولاتم بدم تا دوباره اون نیازازحالت غیرضروری به ضروری، تبدیل بشه.

در آکادمی ساکوراد آموزشهایی هست که به شما کمک میکنه تا بتونید محصولتون رو در شرایط بحران به راحتی بفروشید یعنی در شرایطی که از اولویت اول خرید خارج شدن. چراکه اگر این مهارتو نداشته باشین از بازار و درآمد بالا عقب میفتین.

cropped-favicon.webp حتما بخوانید : ۱۳ نکته مهم بازاریابی تلفنی برای جذب مشتری

و اما کلام آخر …

مهمترین عامل موفقیت،علاقه واستعداده و بعدش اینکه روی خودت سرمایه گذاری و کارکنی تا بتونی به دستاوردهای بزرگی که میخوای برسی مهم نیس چه کاره ای. مهم اینه که تو کار خودت حرفه ای باشی، هیچکس یه حرفه ای رو پس نمیزنه.

همه اینها به شرایط خودت و محیط اطرافت بستگی داره و تحلیلی که ازشرایط ارائه میدی که میتونه سرنوشت مالی شما رو رقم بزنه.

مشاوران مجرب ما در گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد به شما کمک میکنن تا استعدادهای خودتونو کشف کنید و باتوجه به استعداد و علاقمندی‌هاتون، صاحب درآمد بشید و اونو رشد بدین و دربرابر تورم ارزشش رو حفظ کنین و سرمایه‌گذری موفقی داشته باشین.

https://succourad.com/?p=22588
پیشنهاد براساس سلیقه شما

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید