به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بازاریابی محتوا با سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب | تفاوت بازاریابی محتوا با سئو سایت

دو واژه بازاریابی محتوا و سئو سایت در ابتدا شاید به معنای دو مفهوم جدا باشد ولی باید بدانید این دو واژه با یکدیگر تضاد نداشته بلکه در یک بخش و یک راستا است.

این دو واژه در واقع مکمل یکدیگر جهت یک بازاریابی قوی می باشند در واقع با یک بازاریابی محتوای قوی دسترسی به سئو قوی را امکان پذیر کرده ایم.

زمانی که فردی جهت بدست آوردن بازاریابی محتوا قدرتمند مطلبی در سایت ایجاد و نشر می دهد چناچه اهمیتی به افزایش سئو محتوا ندهد موفق نمی گردد.
بنابراین نباید مفهوم و مقایسه ای جهت دو واژه بازاریابی محتوا و سئو سایت قرار داده شود زیرا این دو بهش همان طوری که عنوان شد بخش تکمیل کننده یکدیگر هستند.

دریافت خدمات مشاوره کسب و کار

برای بدست آوردن موفقیت و تضمین نمودن کسب درآمد اینترنتی باید برنامه ریزی جامعی برای هم راستا کردن این دو بخش یعنی بازاریابی محتو و سئو سایت برداشت.

تعریف تفاوت بازاریابی محتوا با سئوسایت
بازاریابی محتوا : بازاریابی محتوا به ایجاد و تولید محتوا به شکل متمرکز و با کیفیت و قوی می پردازد. به این شکل که محتوای مورد نظر با توجه به تمرکز پیدا کردن بر روی یک محصول و یا در نظر داشتن هدفی واحد ایجاد می شود.

جهت یک برنامه قوی برای تولید و بازاریابی محتوا باید روش های تولید و ایجاد متن در راستای درخواست کاربران مورد نظر با تمرکز بیشتر بر روی مراحل خرید برنامه ریزی گردد.
سئو سایت : سئو در زبان انگلیسی به معنای بهینه سازی موتور جست و جو می باشد و با کلمه مخفف (search engine optimization) نشان داده می شود.

دکترعلی قوامی | منتور کسب و کارحتما بخوانید: علم سئو سایت

همه وب سایت ها برای قرارگیری در اولین صفحه و رتبه یک موتورهای جستجو به خصوص موتور جستجوگر گوگل تلاش زیادی می کنند و در واقع رقابت بر سر این قضیه وجود دارد که با انجام فن درست و اصولی سئو سایت، وب سایت ها می توانند در جایگاه بهتری در لیست قرار بگیرند.

به تعبیر دیگر رعایت سئو سایت باعث حضور بهتر وب سایت در اینترنت شده و به شکل برجسته ای سایت شما را معرفی می کند.

چناچه سایت شما دارای مکان مناسبی در موتور جستجو قرار داشته باشد ایجاد ترافیک بیشتری به سمت سایت شما وارد شده و نتیجه دلخواه ایجاد می گردد.

دکتر علی قوامی
دکتر علی قوامی
دانش‌آموخته دکترای تخصصی (PhD) کارآفرینی فناوری، بنیانگذار و مدیر گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد با بیش از ۲۰ سال تجربه بعنوان کوچ، مدرس، مشاور و منتور در حوزه‌های مختلف راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار در ۱۵ کشور جهان هستم. در تلاشم تا تجربیات ذی‌قیمت خود را با شما دوستان عزیزم به اشتراک گذارم.
پیشنهاد بر اساس سلیقه شما

مسیریابی تحصیلی - شغلی (آنلاین)

تست شغلی به آزمون روانشناسی گفته می شود که فرد با توجه به پاسخگویی به سوالات در انتها بهترین شغلی که می تواند در آن موفق باشد را معرفی می کند.

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور