به کمک نیاز دارید؟

خدمات تخصصی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سئو

سئو و بهینه سازی وب | ماندگاری برند با سئو

ایجاد وب سایت مهم ترین بخش در شروع کار تجاری و دنیای رقابتی جهت کسب درآمد است. بعد از این که شما وب سایتی را ایجاد نمودید حالا نوبت این است که بتوانید این سایت را به روز نگه داشته و رنکینگ خود را در دنیای مجازی بالا ببرید جهت این کار باید از مطالب جذاب برای سایت خود استفاده کنید و سایت خود را به نحوی معرفی کنید که در موتورهای جستجو بتواند در صدر قرار گیرد.

این کار توسط یک گروه متخصص از افراد خبره به عنوان تیم سئو انجام می گیرد. بهینه سازی سایت و بالا بردن وب سایت شما از نظر الگوریتم های موتور جستجو تنها توسط افراد خبره و کارشناسان این فن صورت می گیرد.سئو سایت سبب خواهد شد که نام تجاری و برند شما به شکل فراگیر و با ماندگاری بیشتر باقی بماند.

دریافت خدمات مشاوره کسب و کار

ماندگاری برند با سئو امکان پذیر است

باید بدانید که امروزه داشتن یک برند و نام تجاری منحصربه فرد لزوما برای شرکت ها نیست و افراد نیز می توانند دارای برند و نام تجاری منحصر به خود باشند.

اما چگونه این برند باعث معرفی شما می شود. هر چه تعداد کاربران و مخاطبان شما افزایش یابد به طبع احتمال این که از محصولات و خدمات شما بیشتر استفاده کنند بیشتر شده و این کار تنها زمانی انجام می شود که موتورهای جستجوگر نام شما را در صدر اول لیست خود نشان دهند

دکترعلی قوامی | منتور کسب و کارحتما بخوانید : تفاوت بازاریابی محتوا با سئو

البته باید گفت این کار نیز سبب نمی شود که شما پیروز میدان باشید بلکه تلاش کردن برای ماندگاری و کسب محبوبیت در میان مخاطبان خود می تواند عامل پیروزی و موفقیت شما باشد این کار فقط توسط یک تیم حرفه ای در زمینه سئو صورت می پذیرد.

سئو و بهینه سازی سایت یکی از بخش های واجب و ضروری جهت برقراری و ماندگاری شما در دنیای مجازی است که در معرفی برند و نام تجاری شما بسیار اثر گذار است.

دکتر علی قوامی
دکتر علی قوامی
دانش‌آموخته دکترای تخصصی (PhD) کارآفرینی فناوری، بنیانگذار و مدیر گروه بین‌المللی کسب و کار ساکوراد با بیش از ۲۰ سال تجربه بعنوان کوچ، مدرس، مشاور و منتور در حوزه‌های مختلف راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار در ۱۵ کشور جهان هستم. در تلاشم تا تجربیات ذی‌قیمت خود را با شما دوستان عزیزم به اشتراک گذارم.
پیشنهاد بر اساس سلیقه شما

مسیریابی تحصیلی - شغلی (آنلاین)

تست شغلی به آزمون روانشناسی گفته می شود که فرد با توجه به پاسخگویی به سوالات در انتها بهترین شغلی که می تواند در آن موفق باشد را معرفی می کند.

سئوالات و نظرات ارزشمند خود را با ما مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

راهنمای گام به گام تا دریافت مشاوره

گام اول

انتخاب حوزه تخصصی مدنظر

گام دوم

بررسی رزومه مشاوران مرتبط

گام سوم

انتخاب مشاور با تخصص مدنظر

گام چهارم

تکمیل فرم و ثبت درخواست

گام پنجم

پرداخت حق‌الزحمه مشاور

گام ششم

تماس با شما برای تعیین وقت

گام هفتم

برقراری ارتباط شما با مشاور